بیوگرافی سرنوشت + بازیگر دارا حیایی عکس پسر امین حیایی • مجله تصویر


دارا حیایی بازیگر و پسر جوان سینما امین حیایی که یکی از بازیگران مطرح و محبوب سینمای ایران است، در 11 شهریور 1375 در تهران به دنیا آمد. مادر دارا مونا بانکی پور او همچنین یکی از بازیگران برجسته سینما است.

دارا حیایی فرزند امین حیایی

بیوگرافی دارا حیایی فرزند امین حیایی

دارا حیایی پسر امین حیایی که یکی از بازیگران مطرح و محبوب سینمای ایران است، در 11 شهریور 1375 در تهران به دنیا آمد.

مادر دارا مونا بانکی پور او همچنین یکی از بازیگران برجسته سینما است. در سال ۱۳۷۵ مونا از امین جدا شد و حضانت دارا را بر عهده گرفت. مادر و پسر هر دو سالهای زیادی را در خارج از کشور گذراندند و چند سال پیش به ایران بازگشتند.

دارا هنوز مجرد و مجرد است.

دارا با توجه به چهره جذاب و شیرینش مدل بود و عکس هایش روی بیلبوردها دیده می شد.

حالا حرفه پدر و مادر را هم به عهده گرفت. البته فرزانه داوری، مادربزرگ دارا حیایی نیز از بازیگران قبل از انقلاب است.

دارا به پیشنهاد پدرش در کلاس های بازیگری و هنر بیانی شرکت می کند و سعی می کند با مطالعه کتاب تجربه کسب کند و این رشته را به صورت علمی تری دنبال کند.

دارا حیایی گفت: شک نکنید که نام امین حیایی نام بزرگی است، اما باید بدانید که من می خواهم از تجربیات پدرم استفاده کنم نه از نام او، هرگز نمی خواهم پشت نام پدرم کار کنم.

بازی در فیلم شعله ور

در سال 1394 به دعوت حمید نعمت الهی کارگردان فیلم شائوله وار با پدرش امین حیایی همبازی شد و مورد استقبال منتقدان قرار گرفت.

دارا درباره ایفای نقش در فیلم شعله ور گفت: من مستقیماً توسط حمید نعمت الله برای این نقش انتخاب شدم و این که دو شخصیت اول پدر و پسر بودند برای کارگردان مهم بود. من برای این نقش تست دادم و این پدرم نبود که باعث شد این فیلم را انتخاب کنم.

دارا می گوید من از تمام تجربیات پدرم استفاده می کنم و سعی کردم به عنوان یک بازیگر تمام رفتارها و حرکاتم را اصلاح کنم. اسم شدن و مشهور شدن برای من مهم نیست. من نمی‌خواهم همیشه روی پرده باشم، اما در خاطرم ضعیف خواهد ماند. در آینده حتی اگر کاری انجام دهم، می خواهم قابل دفاع و معتبر باشد.

بازی در سریال سرنوشت

دارا در سریال سرنوشت نقشی با چهره و نقشی متفاوت بازی کرد. لوکیشن اول فصل اول این سریال در یک پرورشگاه در جنوب تهران است و فصل دوم در خیابان های تهران تصویربرداری می شود.

مجید واشقانی، کامران تفتی، لیلا بلوکات، مریم کاظمی، فریبا نادری، علیرضا استادی، مهدی صبایی، مائده طهماسبی و علیرضا آرا از جمله بازیگرانی هستند که در هر دو فصل این سریال به ایفای نقش می پردازند و به روایت بازیگران چهره های دیگری نیز به این سریال اضافه شده است. همچنین گروه تولید به دنبال بازیگر جایگزین امین تارخ است.

راستین عزیزپور و امیررضا فرامرزی دو بازیگر کودک فصل اول هستند دارا حیایی و کیسان دیباج در جوانی به ایفای نقش خود ادامه می دهد. همچنین فاطمه بهارمست، مرضیه موسوی از بازیگران جوان این سریال هستند.

این سریال 50 قسمتی توسط گروهی از نویسندگان روح ا… صدیقی، سارا خسروآبادی و مسعود کرمی نوشته شده و برای گروه فیلم و سریال شبکه دو تولید می شود.

داستان «از سرنوشت» به تهیه کنندگی علی اکبر تذریان، سرنوشت دو کودک را از سنین پایین تا نوجوانی روایت می کند و زندگی آنها را در یک پرورشگاه نشان می دهد.

تمرکز این سریال امید بخشی و تلاش برای تحقق امیدها و رویاهاست.

سریال 50 قسمتی «از سرنوشت» به کارگردانی محمدرضا خرمدانان و علیرضا بذرافشان در سه فصل برای پخش از شبکه دو سیما تولید می شود.

اینستاگرام آبرو دارد

instagram.com/darahayaei

عکس های دارا حیایی

گریم دارا هایای در سریال سرنوشت

دارا حیایی در صحنه فیلم عکس دارا حیایی

عکس های جدید پسر امین حیایی

عکس دارا حیایی عکس دارا حیایی

دارا و پدرش امین حیایی

امین حیایی و پسرش دارا حیایی عکس دارا حیایی عکس دارا حیایی عکس دارا حیایی عکس دارا حیایی عکس پسر امین حیایی کودکی دارا حیایی با امین حیایی

عکس دوران کودکی دارا

کودکی با وقار

دارا با همسر پدرش نیلوفر سرحال است

دارا حیایی و مادرش مونا بانکی

عکس و بیوگرافی جدید دارا حیایی

عکس دارا حیایی

عکس کودکی پسر امین حیایی

کودکی با وقار دارا حیایی بازیگر است دارا حیایی

عکس دارا و مادرش مونا بانکی پور

دارا حیایی و مادرش مونا بانکی

عکس جدید دارا و پدرش امین حیایی

دارا حیایی و پدرش امین حیایی

جشن تولد 25 سالگی دارا حیایی در کنار پدرش امین حیایی

جشن تولد 25 سالگی دارا حیایی در کنار پدرش امین حیایی

مدل موی دارا حیایی و مادرش درست شد! جشن تولد 26 سالگی پسر امین حیایی در ترکیه

دارا حیایی عکسی از جشن تولد ۲۶ سالگی خود در کنار مادرش مونا بانکی پور که در ترکیه برگزار شده بود منتشر کرد. مدل موی دارا حیایی و مامانش در این عکس که به یکی از سوژه های داغ اینستاگرام تبدیل شده است!
جشن تولد دارا حیایی در ترکیه / دکور به سبک پسر و همسر سابق امین حیایی

چرا مونا بانکی پور تیپ مردانه می پوشد؟

مونا بانکی پور دختر فرزانه داوری بازیگر پیش از انقلاب و همسر سابق امین حیایی است. در سال های اخیر به دلیل تغییر استایل و ظاهر مردانه اش مورد انتقاد قرار گرفته است. او چند سال پیش درباره دلیل پوشیدن لباس های مردانه اش گفت: من یک مادر و یک زن هستم با این تفاوت که 22 سال برای پسرم هم مادر بودم و هم پدر!

تغییر جنسیت همسر سابق امین حیایی؟

ظاهر مردانه مونا بانکی پور به شایعات تغییر جنسیت او دامن زده است. در حالی که تاکنون چنین ادعایی از سوی وی تایید نشده و بیشتر در حد شایعه است.





مجله ازدواج