بک لینک چیست؟ سئو اسمارت-بک لینک گلدلینک

لینک‌های موقت در کل توصیه نمی‌شود چون هربار تغییر در بک‌لینک‌ها نشانه‌ای از رفتار اسپم برای گوگل است. بک‌لینک‌ها باید دائمی و قوی باشند اما بعضی از جایگاه‌های بک‌لینک با توجه به ارزش بالایی که دارند به صورت موقت اجاره داده می‌شوند. یک نکته مهم را در نظر داشته باشید؛ گوگل در رتبه‌بندی نتایج بیش از ۲۰۰ فاکتور را در نظر می‌گیرد؛ این فاکتورها می‌توانند یکدیگر را تقویت کنند یا برعکس با خنثی کردن هم از افزایش رتبه سایت با بک لینک (https://goldlink.ir/what-is-backlink/) تاثیرشان کم شود.

البته استفاده از لینک‌ها در الگوریتم موتورهای جستجو نکته جدیدی به شمار نمی‌آید. در حقیقت، بک لینک سایت سنگ بنای الگوریتم اصلی گوگل موسوم به «PageRank» را تشکیل می‌دهد. اگر در پی این هستید که بک لینک‌های کاربردی ایجاد کنید، لینک‌های خود را از سایت‌های قدرتمند و با آتوریتی بالا بگیرید. در خرید بک لینک نیز باید این نکته را مد نظر داشته باشید که این کار بسیار حساس و مهم است و باید به درستی انجام شود. با افزایش کیفیت و تعداد بک ‌لینک به میزان اثرگذاری آن نیز افزوده می‌شود.

  • در ضمن لازم به ذکر است هرگونه مبادله کالا و خدماتی که در ازای گرفتن بک لینک صورت بگیرید جزو لینک های خریداری شده محسوب می شود.
  • روشی که شما از آن نتیجه نمی‌گیرید ممکن است برای وب سایت دیگری موثر واقع شده باشد.
  • هرچند هیچ سایت و رسانه‌ای دوست ندارد به سایت‌های دیگر لینک دهد، اما اگر بتوانید محتوای جدید و خوبی تولید کنید، به طور حتم کاربران و مدیر سایت‌ها از شما حمایت می‌کنند.
  • این نوع بک لینک بهترین و مفیدترین نوع بک لینک می باشد و دریافت آن بسیار سخت است، زیرا سایتهایی که دارای کلمات کلیدی مشترک با شما می باشند عموما رقیب شما هستند و به شما لینک نمی دهند.
  • بهترین بک لینک داخل متن و در قسمت مقالات یا بلاگ باید قرار گیرد و البته dofollow باشد.

بک لینک چیست؟ سئو اسمارت-بک لینک گلدلینک

برای اینکه در این تاکتیک موفق شوید، باید بدانید کسب و کار شما کجا می‌تواند ارزشی به مخاطبین اضافه کند. سپس می‌توانید صفحاتی به عنوان منابع کاربردی برای آنها بسازید تا بتوانید از سایت‌های معتبر برای این صفحات بک لینک‌های ارزشمند بگیرید. در نتیجه حضور لینک های نوفالو میتواند احتمال جریمه شدن سایت را به شدت کاهش دهد. زمانی که وب‌سایتی لینکی را در سایت خود قرار می‌دهد، آن‌‌چه که برای گوگل اهمیت دارد این است که هر دو سایت با یکدیگر مرتبط باشند. فرض کنید مطلبی را در رابطه با نحوه ترکیب‌بندی در عکاسی منتشر کرده باشید. اگر بک لینک سایت را از جایی دریافت کنید که محتوای آن مرتبط با عکاسی و گرافیک باشد، گوگل وزن بیشتری را برای این بک‌لینک در نظر می‌گیرد.

پاسخ به “بک لینک چیست و چه تأثیری بر سئوی وبسایت دارد؟”

به این ترتیب، به سادگی می‌توانید به مدیر سایت پیام دهید لینک مورد نظر خود را به عنوان جایگزین به او پیشنهاد دهید. تا اینجا به شکلی با بک‌لینک آشنا شده‌ایم و می‌دانیم بک‌لینک سایت چیست اما در ادامه باید به یک نکته مهم یعنی اعتبار دامنه اشاره کنیم. هرقدر سایت هدف یعنی سایتی که از آن بک‌لینک دریافت کرده‌اید، «اعتبار دامنه‌» بیشتری داشته باشد، کیفیت بک لینک سایت نیز بهتر خواهد بود. با وجود این‌که طی سال‌های مختلف، تغییرات بسیار زیادی در الگوریتم‌های گوگل ایجاد شده است اما همچنان بک لینک سایت به عنوان عامل کلیدی در تعیین رتبه سایت نقش دارد. به طور مثال، نمودار زیر نشان می‌دهد که هر قدر تعداد متوسط بک‌لینک افزایش پیدا کند، رتبه سایت نیز در موتورهای جستجو نیز بهتر می‌شود. بک لینک که با نام‌های لینک داخلی، لینک یک‌طرفه یا لینک ورودی هم شناخته می‌شود، به لینک یک وب‌سایت در صفحه سایت دیگر می‌گویند.

روشی را پیدا کنید که بیشترین اثر را بر رتبه سایت‌تان می‌گذارد و تجربیات‌تان را با ما هم به اشتراک بگذارید. پس یکی از مهمترین فاکتورها در مورد ارزش بک لینک، ارتباط موضوعی میان دو سایت است. انکر تکست به کلمات قابل کلیکی گفته می شود که بک لینک با استفاده از آنها ایجاد می شود. گوگل در اطلاعیه‌های خود اعلام کرده است که انکر تکست بر رتبه بندی صفحات سایت اثر می گذارد.

بک لینک چیست و چگونه رتبه سایت را جا به جا می‌کند؟

شما در ویکی دمی میتوانید صاحب تخصص شوید و وارد بازار کار شوید. من امروز به شما ایمیل زدم تا درخواست کنم، اگر برایتان مقدور هست لینک سایتمان را هم در پستتان قرار بدید. در این صورت، وقتی مردم دارند مقاله را می خوانند، راحت تر می توانند ما را پیدا کنند.