بهترین منابع کنکور تجربی از نظر رتبه بندی بهترین مشاوران کنکور و کنکور کدامند؟

نکته بسیار مهم در نحوه مطالعه ریاضی، خواندن مبحث به مبحث است، به همین دلیل کتاب های انجمن بهترین منبع توصیه شده برای این درس است.

  • تست های جامع نشریات خیلی سبز

منابع درس شیمی:

منابع درس ریاضی:

سازمان سنجش آموزش کشور منابع کنکور سراسری تجربی را به طور قطعی مشخص نکرده و فقط سرفصل دروس امتحانی و ضرایب آن را در مقاطع سه ساله دوم متوسطه مشخص می کند. از آنجایی که سوالات کنکور سراسری به صورت تستی بیان شده و دارای نکات و ابهامات فراوانی است که ممکن است در هنگام پاسخگویی به سوالات فرد را دچار تردید کند. برای تسلط بر تمامی دروس و سوالات کنکور سراسری تجربی باید منابع مطالعاتی و امتحانی را متناسب با نیاز خود تهیه کنید.

از آنجایی که رقابت کنکور سراسری بین متقاضیان سنگین است. به طور معمول افرادی که قصد شرکت در این آزمون را دارند از اردیبهشت و خرداد شروع به تهیه منابع آزمون تجربی می کنند تا با برنامه ریزی مناسب و ایده آل برای رسیدن به هدف خود تلاش کنند. از آنجایی که اطلاع از منابع کنکور سراسری بسیار حائز اهمیت است و به دلیل منابع بسیار زیاد کنکور، داوطلبان ممکن است در انتخاب خود تردید کنند، به همین دلیل در این متن منابع کنکور سراسری تجربی 1402 آمده است. در اختیار داوطلبان شرکت در آزمون ورودی تجربی 1402 قرار می گیرد.

فیزیک تجربی

فیزیک 1: کلاس دهم 1399
فیزیک 2: پایه یازدهم 1400
فیزیک 3: پایه دوازدهم 1401

شیمی تجربی

شیمی 1: پایه دهم 1399
شیمی 2: پایه یازدهم 1400
شیمی 3: پایه 12 1401

در جدول زیر منابع اصلی دروس تخصصی کنکور تجربی 1402 مشخص شده است. کسانی که قصد شرکت در این آزمون را دارند ابتدا باید کتاب های درسی تخصصی کنکور را تهیه کنند و سپس با توجه به سطح علمی خود کتاب های درسی لازم برای هر رشته را تهیه کنند.

زمین شناسی تجربی

نام کتاب سال چاپ
زمین شناسی پایه یازدهم 1400

ریاضیات تجربی

ریاضی 1: پایه دهم 1399
ریاضی 2: پایه یازدهم 1400
ریاضی 3: پایه دوازدهم 1401

منابع درس زمین شناسی:

  • مجموعه آزمون انتشارات خیلی سبز

منابع آموزش های عمومی مسابقه تجربی 1402

در صورت عدم دسترسی به راهنماهای ذکر شده می توانید از وب سایت پایگاه داده Manuals استفاده نمایید pdf کتاب ها بر اساس پایه طبقه بندی شده اند دانلود انجام دادن.

مشاوره مشاوران گاماس 20 در انتخاب وسایل کمک آموزشی و تست زنی کنکور تجربی 1402 :

سازمان سنجش به عنوان برگزارکننده کنکور سراسری هر ساله از طریق سایت sanjesh.org منابع کنکور سراسری را در اختیار داوطلبان قرار می دهد. منابع بررسی تجربی وی از سال های دهم، یازدهم و دوازدهم این حوزه است. داوطلبان می توانند منابع آزمون تجربی 1402 را بر اساس گروه آزمایشی مورد نظر خود تهیه کنند.

یکی از مهمترین دفترچه سوالات آزمون تجربی به دفترچه اختصاصی این آزمون که شامل دروس زمین شناسی، ریاضی، زیست شناسی، فیزیک و شیمی می باشد، داده می شود. دفترچه سوالات کنکور سراسری در تعداد سوالات و زمان پاسخگویی به هر درس کنکور دچار تغییراتی شده است. کنکور سراسری 1402 فقط شامل دروس تخصصی هر گروه آزمایشی می باشد.

یکی از مهمترین گام های اولیه برای آمادگی برای کنکور سراسری 1402 دانستن است منابع کنکور تجربی رتبه های برتر و آماده شدن برای آن، آمادگی برای این مسابقه است. چند سالی است که شاهد تغییرات در کنکور سراسری تجربی هستیم. یکی از این تغییرات حذف دفترچه سوالات عمومی کنکور سراسری است. داوطلبان با مطالعه منابع مورد نیاز برای شرکت در آزمون خود را معرفی کنند که در این مقاله بهترین منابع آزمون درس تجربی 1402 می باشد. حرفه ای معرفی کردیم تا راه موفقیت شما را هموار کنیم.

مهمترین درس در بین منابع آزمون تجربی زیست شناسی است. در مقایسه با سایر دروس، شما باید بیشترین زمان را صرف مطالعه این درس کنید. ضمناً توصیه ما این است که منابع کم حجم را جستجو نکنید و منبعی را انتخاب کنید که شامل کتابچه راهنمای کامل و ترکیبی و تعداد تست زیاد و همچنین پاسخ تشریحی مفصل باشد و کامل باشد.

  • مجموعه انتشارات خیلی سبز، پایه های 10، 11 و 12
  • ریز طبقه بندی گچ

تمام دروس عمومی از کنکور 1402 حذف شده است، اما این موضوع بر سوابق تحصیلی داوطلبان تأثیر می گذارد. بنابراین این دوره ها فقط برای امتحانات نهایی دانشجویی استفاده می شود.

زیست شناسی تجربی

زیست شناسی 1: پایه دهم 1399
زیست شناسی 2: پایه یازدهم 1400
زیست شناسی 3: پایه دوازدهم 1401

فیزیک یکی از دروس تاثیرگذار در کنکور تجربی به حساب می آید و تسلط کافی بر این درس رتبه داوطلب را بسیار بالا می برد. برای تسلط بر این درس ترجیحا داوطلب منابع متناسب با سطح علمی خود و نزدیک به سوالات کنکور تهیه کند. پیشنهاد مهم برای آمادگی حداکثری در درس فیزیک پرهیز از تمرکز بیش از حد بر روی دفترچه راهنما است. و سعی کنید از آزمون استفاده کنید. درباره انواع سوال بیشتر بدانید.

  • مجموعه کامل انتشارات خیلی سبز، ابتدایی و دوازدهم
  • خرد طبقه بندی انتشارات گاج

منابع درس زیست شناسی:

منابع بررسی تجربی

طراحی کنکور 1402 بر اساس منابع و کتب نظام آموزشی 6-3-3 انجام شده است; بر این اساس، کلیه داوطلبان شرکت در این آزمون اعم از فارغ التحصیل نظام قدیم، نظام یک ترم یک ساله و یا نظام جدید، باید منابع کنکور تجربی 1402 را که بر اساس کتب تهیه شده است، تهیه کنند. از سیستم جدید

منابع بررسی تجربی

منابع تخصصی مسابقه تجربی 1402

همانطور که می دانید طبق آخرین تغییرات در نحوه برگزاری کنکور، کنکور تجربی 1402 در دی و تیرماه توسط سازمان سنسه برگزار می شود. منابع بررسی تجربی برای هر دو دور، کتابها هم همینطور.

قبولی در آزمون و کسب بالاترین رتبه تلاش و پشتکار زیادی می خواهد. بهترین مشاور کنکور را به کمک مجموعه می شناسید گاما 20 می توانید با خیال راحت در این مسیر قدم بزنید.مجله ازدواج

بعد از زیست شناسی مهمترین درس برای آزمون تجربی شیمی است. کتاب های شیمی بسیار سبز پایه تا پایه دارای درسنامه های کامل، تست های استاندارد و پاسخ تشریحی جامع هستند و در مقایسه با شیمی مبتکر حجم مناسب تری دارند.

  • کتاب های شیمی پایه تا پایه بسیار سبز
  • بازرگانی بهمن مبتکران شیمیایی
  • مجموعه آزمایشی نسخه کامل کلاس 10، 11 و 12 مدل
  • مجموعه ریز طبقه بندی انتشارات پایگاه گاج و جلد اول و دوم چاپ دوازدهم

منابع دروس فیزیک: