بهترین روش تمیز کردن پارچه مبل • مجله ازدواج

سرکه سفید در از بین بردن انواع اثر انگشت، چربی و لکه روغن بسیار موثر است. خانم های خانه دار توجه داشته باشند که سرکه سفید برای شست و شوی کامل مبل مناسب است و فقط برای از بین بردن لکه از روی پارچه مبل می توان از آن استفاده کرد.

چگونه پارچه مبل را با سرکه تمیز کنیم

مبل های پارچه ای بسیار حساس هستند و اگر به درستی تمیز نشوند باعث انتشار آلودگی و آسیب به پارچه می شوند. اگر مبل به صورت ایده آل و مستدل تمیز شود هیچ آسیبی به پارچه وارد نمی شود. نظافت منزل یکی از مهم ترین دغدغه های خانم های خانه دار است.

پایگاه خبری سناپرس با داشتن دسته بندی های مختلف می تواند اطلاعات به روز زیادی را در اختیار افراد قرار دهد. اگه میخوای ببینی اخبار اقتصادی همین سایت برای مراجعه به sanapress.ir کافی است.مجله ازدواج روش زندگی

در این زمان استفاده از مسواک می تواند بسیار موثر باشد. ترکیب جوش شیرین و سرکه ماده ای قوی ایجاد می کند که لکه ها را از روی پارچه مبل پاک می کند. خانم ها باید دقت کنند که بعد از ریختن این مخلوط روی مبل حدود 30 دقیقه صبر کنند. اسید موجود در ترکیب ایجاد شده می تواند لکه های روی پارچه مبل را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. در پایان کار استفاده از پارچه ابری نازک لکه های روی پارچه را کاملا از بین می برد.

نتیجه

بسیاری از زنان خانه دار ترجیح می دهند پارچه مبل خود را با ترفندهای روزانه تمیز کنند. درمان های خانگی زیادی وجود دارد که بسته به مهارت فرد می توان از آنها استفاده کرد. در این مقاله به چند روش کلیدی برای تمیز کردن پارچه مبل می پردازیم.

بهترین روش برای تمیز کردن پارچه مبل

سناپرس

اهمیت تمیز کردن پارچه مبل

یکی از ساده ترین روش هایی که خانم ها می توانند برای تمیز کردن مبل پارچه ای استفاده کنند، استفاده از سرکه است. در این روش از سرکه سفید استفاده می شود زیرا سرکه قرمز به تنهایی باعث ایجاد لکه های بیشتر می شود. سرکه سفید به دلیل خاصیت ضدعفونی کنندگی می تواند در کمترین زمان ممکن لکه ها را از بین ببرد.

برای خانم ها، فقط از ترکیب سرکه سفید و جوش شیرین برای بهترین نتیجه استفاده کنید. ترکیب این دو ماده باعث از بین رفتن کامل لکه می شود. در ابتدا کافی است با قاشق چربی روی مبل را کاملا پاک کنید. زیر چربی به احتمال زیاد لکه بزرگی وجود دارد که کافی است مخلوط سرکه و جوش شیرین را روی آن بریزید.

اگر از ایده های بیان شده در این مقاله به خوبی استفاده شود، تمیز کردن پارچه مبل چندان سخت نیست و می توان در کمترین زمان ممکن انجام داد:

مبل را با سرکه تمیز کنید

خانم ها تا بتوانید بهترین تمرین را داشته باشید روش زندگی و خانه داری را یاد بگیرند در صورت تمایل می توانند به سایت مراجعه کنند سناپرس بازدید تمیز کردن مبل یکی از کارهای نسبتا سختی است که خانم های خانه دار باید بدانند. مبل های پارچه ای نسبت به مدل های دیگر به سرعت لک می شوند که می تواند برای بسیاری از افراد دغدغه جدی باشد. در این مقاله قصد داریم در مورد بهترین روش تمیز کردن پارچه مبل صحبت کنیم. در صورت تمایل به شما پیشنهاد می کنیم تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

تمیز کردن پارچه مبل لکه دار یکی از مهم ترین دغدغه های مردم است. بسیاری از خانم ها به تمیزی اثاثیه منزل خود حساس هستند. در صورت لک شدن پارچه مبل استفاده از ترکیب متفاوت می تواند بسیار موثر باشد. در این مقاله در مورد بهترین روش تمیز کردن پارچه مبل با سرکه سفید، یک راه حل بسیار کاربردی ارائه شده است.

قبل از استفاده از سرکه سفید برای تست واکنش پارچه مبل به این شوینده، بهتر است مقداری سرکه در پشت مبل بریزید تا واکنش پارچه را ببینید. البته باید توجه داشت که سرکه سفید اسید ضعیفی دارد و نمی تواند چنین مشکلی برای کاناپه ایجاد کند. مواد مورد نیاز برای تمیز کردن پارچه مبل با سرکه عبارتند از: مسواک قدیمی، آب گرم، سرکه سفید، جوش شیرین، یک بطری اسپری خالی و ….