بهترین رشته های علوم انسانی برای مهاجرت کدامند؟ • تصویر مجله زندگی

با مطالعه در این زمینه ها، مهارت های تحلیلی و پژوهشی شما بسیار افزایش می یابد. همچنین مهارت های ارتباطی و نوشتاری با تحصیل در این رشته افزایش می یابد. علاوه بر همه این موارد، شما با تجربیات بشر و تحولاتی که در دنیا ایجاد کرده اند، کاملا آشنا خواهید شد. پس از فارغ التحصیلی در رشته تاریخ می توانید در رشته هایی مانند روزنامه نگاری و روابط عمومی و یا به عنوان استاد دانشگاه مشغول به کار شوید.

ادبیات انگلیسی؛ منطقه ای محبوب و مناسب در بین مهاجران

محبوبیت رشته های بشردوستانه و شهریه های پایین دانشگاه ها، بسیاری از دانشجویان را بر آن داشته تا به فکر ادامه تحصیل در بهترین دانشگاه های جهان باشند. همچنین با اخذ مدرک علوم انسانی، سازمان ها و شرکت های مختلف مایل به استخدام شما خواهند بود. بنابراین آینده اشتغال و درآمد در این زمینه ها از قبل برای شما تضمین شده است. در ادامه لیست بهترین رشته های علوم انسانی برای مهاجرت را به شما ارائه خواهیم داد. همچنین پس از مطالعه این مقاله با پردرآمدترین رشته های علوم انسانی آشنا خواهید شد.

مطالعات فرهنگی؛ بهترین دوره های علوم انسانی برای مهاجرت

شاید رشته تاریخ در کشور خودمان چندان مورد توجه نباشد و طرفدار نداشته باشد. اما تاریخ یکی از بهترین سوژه های بشری برای مهاجرت به حساب می آید. این منطقه در خارج از کشور دارای گرایش های مختلف است. این جریان ها شامل تاریخ سیاسی، تاریخ اجتماعی، تاریخ غذا، تاریخ دیپلماتیک، تاریخ هنر، تاریخ فرهنگی، تاریخ زنان و تاریخ محیط زیست است.

در این زمینه قرار است با آثار مختلف ادبی جهان از شعر گرفته تا رمان آشنا شوید. در نتیجه قدرت تحلیل، تفسیر و بررسی آثار برجسته جهان را به دست خواهید آورد. داوطلبان رشته ادبیات انگلیسی این امکان را خواهند داشت که در شاخه های مختلف از جمله سبک شناسی و نقد آثار ادبی کشورهای مختلف تحصیل کنند. همچنین با تحصیل در این رشته می توانید با رشته های پرطرفداری مانند حقوق، سیاست و علوم اجتماعی ارتباط برقرار کنید.

در سال های اخیر، نام رشته توسعه بین المللی اغلب در لیست بهترین رشته های علوم انسانی برای مهاجرت دیده می شود. در این حوزه، دانش آموزان برای رویارویی با چالش های افراد و جوامع محروم آماده می شوند. موضوعاتی که در این دوره مطالعه خواهید کرد شامل حقوق بشر، سیاست و حکومت است. دانشجویان مقطع کارشناسی می توانند زمینه توسعه بین المللی را با رشته هایی مانند اقتصاد، سیاست و جغرافیا ترکیب کنند.

برای انتخاب بهترین کشور و دانشگاه برای تحصیل در رشته علوم انسانی می توانید از کارشناسان ایران و کانادا مشاوره بگیرید. ایران کانادا با متخصصین و کارشناسان مهاجرت بهترین خدمات را به متقاضیان ارائه می دهد و سعی می کند مراحل مهاجرت را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهد. اگر قصد تحصیل در بهترین رشته های علوم انسانی را دارید برای اطلاعات بیشتر به سایت irancanada.cc مراجعه کنید و یا با شماره 02122651601 تماس بگیرید.مجله ازدواج

آشنایی با پردرآمدترین حوزه های علوم انسانی

بهترین رشته های علوم انسانی را در بهترین دانشگاه های دنیا مطالعه کنید

دانشگاه های کانادا یکی از بهترین مقاصد برای تحصیل در رشته حقوق هستند. توجه داشته باشید که تحصیل در این دانشگاه ها رایگان نیست و دانشجویان بین المللی باید هزینه تحصیل در کانادا پرداخت هزینه های تحصیل در کانادا از دانشگاهی به دانشگاه دیگر متفاوت است.

بهترین دوره های علوم انسانی برای مهاجرت به کانادا

تاریخ؛ دامنه های محبوب در کشورهای مختلف

با بهترین دوره های علوم انسانی برای مهاجرت آشنا شوید

پس از فارغ التحصیلی در رشته ادبیات انگلیسی می توانید در روابط عمومی، ارتباطات، نقد ادبی، ترجمه و به عنوان مدرس و استاد دانشگاه مشغول به کار شوید. همچنین، در کانادا، بسیاری از فارغ التحصیلان ادبیات انگلیسی در آژانس های مسافرتی و به عنوان راهنمای تور کار می کنند. اگر متاهل هستید این امکان برای شما و همسرتان وجود دارد ویزای همراه کانادا بدست آوردن.

توسعه بین المللی؛ یک دوره محبوب در بین مهاجران

مطالعات فرهنگی طبیعتاً بین رشته ای هستند. یعنی در این رشته دانشجویان با مطالعات اقتصادی، مردم شناسی، جامعه شناسی، ارتباطات و روانشناسی سر و کار دارند. پس از فارغ التحصیلی در رشته مطالعات فرهنگی می توانید در بخش های مختلف از جمله رسانه، فناوری، آموزش، تجارت، تبلیغات و سازمان های مردم نهاد مشغول به کار شوید. در دانشگاه های کانادا توجه ویژه ای به علوم انسانی می شود. بنابراین این دانشگاه ها برنامه های متفاوتی برای بورس اوراق بهادار کانادا و در نظر داشتند که آن را به دانشجویان بین المللی اعطا کنند.

حقوق؛ منطقه محبوب و پرسود برای مهاجرت

به یاد داشته باشید که به دلیل رقابت زیاد، شرایط پذیرش این رشته در بهترین دانشگاه های دنیا کمی سخت است. دانشجویان بین المللی برای تحصیل در رشته حقوق نیاز به مدرک معادل دارند. در ضمن پس از فارغ التحصیلی برای فعالیت در این رشته باید در دوره های حقوق شرکت کنید.

بسیاری از دانشجویان بین المللی علاقه مند به علوم انسانی مطالعات فرهنگی را انتخاب می کنند. این انتخاب به این دلیل انجام شده است که پژوهش و تمرکز بر تجربه روزمره بشری طیف وسیعی را در بر می گیرد و مورد توجه جوامع مختلف بوده است. در این حوزه فرهنگ عمومی و مشکلات روزمره بررسی می شود. علاوه بر این، دانش آموزان وضعیت فرهنگی جهان های اجتماعی معاصر را مطالعه می کنند. هدف از مطالعات فرهنگی شناسایی نقاط قوت و ضعف فرهنگ مردم در جوامع مختلف است.

پس از فارغ التحصیلی، فرصت های شغلی زیادی برای شما وجود دارد. به عنوان مثال می توانید در سازمان های غیردولتی و به عنوان مشاور مهاجرتی برای دولت کار کنید. علاوه بر این، کار در بخش خیریه، مدیریت پروژه، تحقیقات اجتماعی و امور عمومی نیز به فارغ التحصیلان توسعه بین المللی ارائه می شود.

در لیست بهترین رشته های علوم انسانی برای مهاجرت، نباید نام رشته حقوق را فراموش کنیم. از آنجایی که فارغ التحصیلان رشته حقوق و کسانی که در رشته حقوق فعالیت می کنند در تمام دنیا درآمد بسیار بالایی دارند، این رشته در بین علاقه مندان به مهاجرت تحصیلی طرفداران زیادی دارد.

در این مقاله شما را با بهترین دوره های علوم انسانی برای مهاجرت آشنا کرده ایم. این رشته ها در سراسر جهان محبوب هستند و پس از فارغ التحصیلی فرصت های شغلی متنوعی خواهید داشت. با توجه به استقبال کشورها از این رشته ها، با ورود به بازار کار دستمزد مناسبی دریافت خواهید کرد. به یاد داشته باشید که قبل از درخواست پذیرش، بهترین کشور و دانشگاه برای تحصیل در رشته علوم انسانی را بشناسید. به این ترتیب در آینده شغلی تضمین شده خواهید داشت.