بن کارت 3 میلیون تومانی برای رفاه زنان سرپرست خانوار • تصویر از مجله زندگی

معاون اجتماعی سازمان اجتماعی کشور از توزیع 2150 کارت خرید سه میلیون تومانی بین زنان سرپرست خانوار دهک های یکم تا سوم درآمدی در شهرهای سراسر استان از تهران در آستانه شب یلدا خبر داد.
ایسنا: محمد نصیری، معاون اجتماعی سازمان اجتماعی کشور به تشریح اقدامات خیریه ای که با همکاری خیران، موسسات مردم نهاد و موسسات خیریه در آستانه شب یلدا انجام شده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان بهزیستی کشور، وی با اشاره به توزیع سبد پروتئینی برای مستمری بگیران تحت پوشش، یادآور شد: در این راستا با مشارکت بنیاد احسان، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در سال 1394 به عنوان یک میلیون و 500 هزار تومان اقدام کرد. 200 تن مرغ بین خانوارهای تحت پوشش سازمان اجتماعی کشور توزیع شد. همچنین با مشارکت انجمن خیرین 50 تختخواب برقی برای کودکان ساکن در مهدها تدارک دیده شده است تا کودکان خوابی راحت را تجربه کنند.مجله ازدواج

وی از توزیع 2 هزار و 150 کارت خرید سه میلیون تومانی بین زنان سرپرست خانوار دهک های اول تا سوم درآمدی در شهرستان های استان تهران خبر داد و گفت: همچنین 8 هزار جفت لباس گرم، کاپشن و کفش برای فرزندان زنان سرپرست از خانوارهای سراسر کشور به مبلغ 4.5 میلیارد تومان خریداری و مراحل توزیع را طی می کند.

ممنوعیت کارت اجتماعی زنان سرپرست خانوار دهک یک تا سه