برداشت پول از حساب نمایندگی معادل انصراف از خرید خودرو است

برداشت پول از حساب پروکسی

بر اساس اعلام سامانه یکپارچه، از روز چهارشنبه 3 خردادماه، لیست اولویت مشتریان و موعد تحویل خودروهایشان اعلام می شود و مشتریان می توانند مبلغ بلوکه شده را برداشت کنند. البته وزارتخانه سکوت اختیار کرد برداشت قبل از 24 ژوئن به معنای لغو خرید است. بر این اساس هیچ گونه مانعی برای برداشت وجه از حساب بانکی وجود ندارد و لازم است بانک ها در این زمینه با مشتریان همکاری کنند. مشتریانی که از سیستم درون برنامه ای خودرو خریداری می کنند باید توجه داشته باشند که برداشت پول قبل از مهلت تعیین شده برای برداشت از طریق سیستم درون برنامه ای است. انصراف از خرید خودرو خواهد بود. بنابراین تنها مشتریانی که تصمیم به خرید خودرو از طریق سامانه یکپارچه گرفته اند می توانند پول خود را از بانک برداشت کنند.مجله ازدواج

برخی از نامزدها به اشتباه خودرو می خرند حساب پروکسی به نام ایران خودرو افتتاح شده بود، خواستند تا 3 خرداد این بلوک برداشته شود تا بتوانند پول خود را برداشت کنند. این امکان برای کسانی که از طرح خارج می شوند ارائه می شود.

بر این اساس یکی از بانک ها نام شرکت ایران خودرو را در لیست عرضه کنندگان خودرو قرار داد سامانه یکپارچه ملی فروش خودرو در حالی که این شرکت در دور دوم طرح عرضه یکپارچه هیچ خودرویی را برای فروش عرضه نکرده است. بنابراین مشتریانی که در دوره دوم عرضه به اشتباه حساب نمایندگی به نام ایران خودرو باز کرده اند، تا زمانی که وزارت حراست مجوز برداشت صادر نکرده است، از برداشت وجه خود خودداری کنند. بنابراین لازم است شرایطی فراهم شود تا امکان تغییر حساب پروکسی یا ابطال افتتاح حساب وجود داشته باشد و مشتریان بتوانند در زمان مورد نظر وجه خود را برداشت کنند.