بدون کارت پایان خدمت به کودکان وام نمی دهیم!! • تصویر مجله زندگی

وی در توئیتی دیگر افزود: انشاالله در اسرع وقت سازمان نظام وظیفه وام دارائی فرزند را از شرط استعلام وضعیت سربازی خارج خواهد کرد. اما از نمایندگان محترم مجلس تقاضا دارم در قانون خدمات کشوری به منظور تسهیل ازدواج و فرزندآوری تجدید نظر کنند.


پرداخت «وام فرزندآوری» در انتظار است، دریافت پاسخ از «سیستم تکلیف»

معاون جوانان وزارت ورزش و جوانان با اشاره به اینکه بانک مرکزی درخواست حذف وام فرزندآوری به مردان مشمول بررسی وضعیت خدمت کرده است، گفت: اما سازمان نظام وظیفه هنوز ابلاغیه ای نداده است. پاسخ.”

علیرغم دستور رئیس کل بانک مرکزی شرایط پایان کار کارت سرویس را حذف کنید به گرفتن وام برای تولید مثلیکی از مخاطبان باشگاه خبرنگاران جوان ویدیویی از عدم اجرای این دستور بارگذاری می کند.
با توجه به بخشنامه اخیر بانک مرکزی مبنی بر اینکه اعطای تسهیلات فرزندآوری به افراد فوق منوط به بررسی وضعیت مشمولان نزد سازمان نظام وظیفه (مطابق بند ب) ماده 10 قانون مجازات اسلامی می باشد. قانون خدمات عمومی) بانک مرکز دستور توقف اجرای بخشنامه مذکور، هماهنگی با سازمان وظیفه عمومی جهت تسهیل در پرداخت وام مذکور به متقاضیان را صادر کرد.

در این بین طبق پرونده ارسالی یکی از شهروندان به باشگاه خبرنگاران در خصوص وام بچه دار شدن بدون نیاز به کارت پایان خدمت، بانک ها همچنان بازپرداخت وام آنها کارت پایان خدمت می خواهند و این بخشنامه را رعایت نمی کنند.

وحید یامین پور در صفحه توئیتر خود نوشت: بر اساس بند 10 قانون خدمت سربازی، پرداخت وام منوط به استعلام وضعیت خدمت است؛ سال هاست که وام ازدواج از این شرط خارج شده است، با تصویب جوانان. بانک‌ها در مورد وام فرزندآوری بلاتکلیف هستند، بانک مرکزی نیز خواستار حذف این وام شده است اما سازمان نظام وظیفه هنوز پاسخی نداده است.مجله ازدواج