با متولدین این ماه ازدواج کنید تا گرفتار شوهر خسیس نشوید • مجله ازدواج

ماهی ها عاشق خرج کردن پول برای وسایل الکترونیکی جدید، مشاغل جدید و محیط های جدید و مجلل هستند. ماهی ها افرادی هستند که پول زیادی در استارتاپ ها سرمایه گذاری می کنند و محصولات جدید و گران قیمت می خرند.مجله ازدواج

آذرماهی ها از بی پولی نمی ترسند و تا زمانی که پول دارند، پول اولویت آنها نیست. خرج می کنند و اهمیتی نمی دهند. آنها حتی هزینه پروازهای گران قیمت یا هتل های مجلل را نیز پرداخت می کنند. آنها هزینه های خود را پیگیری نمی کنند و حتی گاهی اوقات بدهی سنگینی می کنند.

♊ متولد خرداد

برخی افراد به طالع ماه تولد خود اهمیت زیادی می دهند و در ماه تولد خود ویژگی های خاصی را دلیل تولد خود عنوان می کنند که اسراف یکی از آن ویژگی هاست.

اول آوریل در مورد همه چیز تکان دهنده هستند. یعنی از قبل فکر و برنامه ریزی نمی کنند. در مورد خرج کردن پول هم همینطور است. اگر همین الان بخواهند چیزی داشته باشند حتما اقدام می کنند. آنها عمیقاً به چیزهای مختلف فکر نمی کنند و اگر بخواهند برای مدت طولانی به خرید چیزی فکر کنند، آن چیز جذابیت خود را برای آنها از دست می دهد. بنابراین دیگر امکان به دست آوردن آن را ندارند و در نتیجه ترجیح می دهند بدون برنامه ریزی هزینه کنند.

♌ متولد مرداد

ماهی های مارس روحی لطیف دارند. اگر کسی بخواهد از آنها پول قرض کند، حتی اگر معمولاً بازپرداخت نمی کند، باز هم به او پول قرض می دهند. اگر کسی از ماهی اسفندی بخواهد که پولش را در چیزهایی مانند شرکت های هرمی سرمایه گذاری کند، حتی اگر اسفندی ها خیلی به آنها اعتماد نداشته باشند، این کار را انجام می دهند زیرا آنها بسیار خوب هستند و قدرت نه گفتن در آنها ضعیف است. .

♐ متولد آذر

آیا شما پول زیادی خرج می کنید؟ شاید شما هم از آن دسته افرادی باشید که زیاد به مسائل مادی اهمیت نمی دهند و به دنبال پس انداز نیستند و خیلی راحت پول خود را خرج می کنند. احتمالا عده ای به شما لقب ولخرجی داده اند. حال در این قسمت بر اساس طالع بینی به شما معرفی می کنیم که افراد در کدام ماه بیشترین اسراف را دارند.

ماهی اوت عاشق خرید کردن است. آنها دوست دارند همیشه برای دیگران هدیه بخرند. فرقی نمی کند این هدیه برای تولد ییل یک رویداد خاص باشد یا نه. اگر هدیه خوبی ببینند منتظر نمی مانند و سریع آن را می خرند. آنها دوست دارند سبک زندگی کاملا مجللی داشته باشند و ثروتمند به نظر برسند و به همین دلیل با خرید چیزهای مختلف هیچ کنترلی روی خود ندارند.

♓ متولد اسفند

مگر اینکه دلیل بسیار مهمی برای پس انداز وجود داشته باشد. در غیر این صورت، ماهی های ژوئن در پول خود صرفه جویی نمی کنند و آن را کاملا خرج می کنند. آنها حتی می توانند چیزهای غیر ضروری بخرند. آنها همچنین در اهدای پول به مکان های خیریه بسیار سخاوتمند هستند. آنها همیشه دوست دارند چیزهای خوب داشته باشند و با آنها خوش بگذرانند. خرداد ماهی ها معتقدند که پول می تواند تا حدودی برای آنها خوشبختی بیاورد و بنابراین نیازی به پس انداز نیست.

♒ متولد بهمن

عجیب و غریب متولد هر ماه

♈ متولد فروردین