با فروش یک متر مسکن در بورس همه خانه دار می شوند • تصویر از مجله زندگی

وی در ادامه خاطرنشان کرد: وقتی پروژه تمام شد و فرد بخشی از خانه را خریداری کرد یا به مرحله ای می رسد که می تواند یک واحد بخرد و اگر نتواند یک مدیر بازار داریم که درصد را می گیرد. خانه ای که در بورس به قیمت روز خرید مالک خریداری می شود و می توان پول را در پروژه های جدید سرمایه گذاری کرد و با انجام این کار در نهایت می توان صاحب یک خانه در یک پروژه شد.

وی افزود: کار قرارگاه جهادی مسکن همواره پیگیری موضوع مسکن در شهر تهران است و همچنین طبق تفاهم نامه ای که با دانشگاه داریم، مفاد این تفاهم نامه در حوزه مسکن نیز مطرح می شود. در اين زمينه.

مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران ادامه داد: فروش کنتورهای مسکن در سکوی بورس انجام می شود و سال گذشته زیرساخت های این کار را فراهم کردیم. ما سعی کرده ایم پروژه هایی را که در بورس عرضه می کنیم و همه مجوزها و مدارک دارند و پایه های آن گذاشته شده است، محقق شود تا مردم شاهد رشد این پروژه ها باشند و به سرمایه گذاری خوش بین شوند.

هدایت خاطرنشان کرد: مسکن موتور محرکه اقتصاد کشور است. وی خاطرنشان کرد: سرمایه گذاری و خرید مسکن در بورس باعث می شود که پول و سرمایه به جای بازار ارز به سمت تولید و اشتغال سرازیر شود.مجله ازدواج

هدایت درباره فروش کنتورهای مسکن در بورس توضیح داد: منابع خرد کشور در حال حاضر علیه اقتصاد کشور است، یعنی به سمت دلار، سکه و طلا می رود و بازار این کالاها را مختل می کند. در فروش کنتور مسکن در بورس، فرد به مرور زمان می تواند مالک شود. با فروش یک متر مسکن در بورس، منابع خرد در امتداد اقتصاد کشور یعنی تولید حرکت می کند و مردم امیدوار به مالک شدن هستند.

مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران ضمن تشریح جزئیات فروش یک متری مسکن در بورس گفت: با فروش یک متری مسکن در بورس، منابع اندک به سمت اقتصاد کشور حرکت می کند. یعنی تولید و مردم امیدوارند مالک شوند.
ایلنا: سید مهدی هدایت درباره آخرین اقدامات اردوی جهادی اسکان گفت: اردوی جهادی اسکان هم اکنون در حال فعالیت است و بخشی از بحث اسکان اساتید دانشگاه در این اردو پیگیری می شود.