با حداقل هزینه، ساخت اتاق فرار را شروع کنید! ایران اسکیپ مگ | allescape

به عنوان مثال، اگر فضای داخلی اسکیپ روم بسیار کوچک می باشد و با محدودیت فضا مواجه هستید، بهتر است رنگ های روشن را برای دیوارها با خطوط عمودی استفاده کنید. البته می توان برای مهیج تر شدن فضای داخلی اسکیپ روم، از کاغذ دیواری و دکووال های مهیج با رنگ های جذاب و کمی وهم آلود استفاده نمود. اتاق فرار ماموریت غیرممکن یک بازی مهیج با درجه سختی بالا برای کسانی است که خود را در این بازی حرفه‌ای می‌دانند. اتاق فرار میراث پارس با تم معمایی، تاریخی، ماجراجویانه، ۷۰ درصد سختی دارد.

روایت یک داستان

3- هیچ‌یک از اعضای تیم نسبت به تاریکی یا فضای تنگ فوبیا ندارد و هرگونه فوبیای دیگری را پیش از بازی به اطلاع بازیگردان (گیم‌مستر) بازی می‌رساند. به قدر کافی شجاع هستید و از روح و اشباح ترسی ندارید، این بازی مخصوص شما است. توجه داشته باشید که اگر صرفا برای ترسیدن بازی می‌کنید، کابوس مناسب شما نیست. اسطوره‌های یونانی در اینجا در واقع الگوهایی کهن هستند که اشاره به میل انسان به پیدا کردن جواب و از بین بردن ترس دارند و با موفقیت در انجام این ماموریت‌ها، به واقعیت برمی‌گردند و زندگی خود و مردم را بهتر می‌کنند.

اتاق فرار ششک

هنگامی که در حال ایجاد خط داستانی خود هستید، مخاطبان خود را شناسایی کنید. اگر شما یک اتاق فرار برای دانش آموزان ایجاد می کنید، داستانی را انتخاب کنید که مربوط به درسی باشد که در حال تدریس آن هستید. اگر شما یک اتاق فرار برای گروهی از دوستان ایجاد می کنید، درباره فیلم‌ها یا نمایش‌هایی که دوستانتان از آن لذت می‌برند فکر کنید و موضوع مشابهی را انتخاب کنید.

ما به عنوان یک طراح می‌خواهیم بازیکنان معماهای اتاق را حل کنند. عجیب است اگر طراحان اتاق فرار به این واقعیت افتخار کنند که هیچ کس بازی‌های آن هارا را حل نکرده است. فارغ از انواع تمهیدها در طراحی سناریوهای آنلاین در بازی‌های محبوب این روزها مانند فورتنایت، اپکس لجندز و ندای وظیفه، مشارکت همزمان و حفظ انگیزه‌ی لازم برای مشارکت مهم‌ترین ویژگی چنین تعرفه سایت تجربه‌های آنلاینی است. گرچه به دست آوردن آیتم‌های بهتر به صورت فردی یا در همکاری با دیگران همواره مهم‌ترین انگیزه‌ی رقابت در یک بازی آنلاین است اما بدون زیرساخت‌های لازم برای مشارکت دسته‌جمعی بی‌معنی و خام است.

  • درجه سختی ۱۰۰ درصد، این بازی را تبدیل به یکی از بازی‌های محبوب بین حرفه‌ای‌های اتاق فرار کرده است.
  • برنده تندیسهای بهترین دکور و فضاسازی، بهترین سناریوی اقتباسی از جشنواره های رازگشا و باف شده است.
  • بازیکنان می‌توانند از طریق سرنخ‌ها درباره جایی که جنایتکار ممکن است حلقه را پنهان کرده باشد، اطلاعات بیشتری کسب کنند و به بازیکنان این امکان را می‌دهد که سرنخ های رسیدن به دزد را دنبال کنند.
  • اتاق فرار از آن دسته شغل‌هایی است که چالش و مشغله‌های فکری زیادی در مسیر ساخت آن وجود دارد و باید با تمام وجود، این چالش‌ها را پذیرفته و دوستش داشته باشید.

با حداقل هزینه، ساخت اتاق فرار را شروع کنید! ایران اسکیپ مگ | allescape

مجموعه مایندر اسکیپ میدان رسالت یکی از خاص‌ترین اتاق‌های فرار در شرق تهران است. این اتاق فرار در ژانر ترسناک طراحی شده و برای اینکه در آن شرکت کنید باید حسابی دل و جرئت داشته باشید! در این بازی ۹۰ دقیقه فرصت دارید تا بتوانید معمای بازی را حل کنید.

مجموعه اتاق فرار وست روم