با انتخاب خانه رویایی، خودتان را بهتر بشناسید!! • مجله تصویر زندگی

خانه جایی است که زندگی در آن جریان دارد . همه ما همیشه ترجیح می دهیم در خانه ای زندگی کنیم که کاملاً با شخصیت ما مطابقت داشته باشد. تصور شما از یک خانه رویایی چیست؟ یک کلبه، یک قلعه یا یک خانه جنگلی؟ یکی را انتخاب کنید که احساس می کنید بیشتر به شما می آید و ببینید آیا ویژگی های شخصیتی شما با آن مطابقت دارد یا خیر!

شما بیشتر از هر چیز به دنبال ثبات هستید. دوست دارید برای کارهای روزانه تان برنامه ریزی کنید. بنابراین، وقتی اتفاقی می‌افتد که برای آن برنامه‌ریزی نکرده اید، گیج میشوید، اما نه برای مدت طولانی.

این خانه برای افراد رمانتیک و آرام است و این افراد را به خود جذب می کند. برای چنین افرادی پیدا کردن دوستان جدید سخت است. شما ترجیح میدهید دوستان کم ولی صمیمی داشته باشید تا دوستان زیاد . اولویت شما در زندگی شادی، ثروت، خانواده و دوستانتان نزدیکتان هستند. شما دوست دارید شب هایتان را در سکوت بگذرانید. گاهی اوقات، برایتان خوب است که مدتی را تنها بگذرانید تا بتوانید به همه چیز فکر کنید.

۲- قلعه

شما کارمند موفقی هستید که همکارانتان به شما احترام میگذارند. اما وقتی آنها را بهتر بشناسید، انسان های حسود اطرافتان را پیدا میکنید. این افراد دوست ندارند که شما به موفقیت برسید و از اینکه عملکرد شما بهتر از آنهاست به شما حسادت میکنند.

۳- خانه چرخدار

شما در اعمال یا رفتارتان جدی نیستید. به همین خاطر اطرافیانتان شما را خوب و کمی ساده لوح می بینند. شما دوست دارید شب هایتان را با نزدیکترین افراد و دوستانتان در کنار شومینه بگذرانید.

۴- خانه ویلایی

افرادی که مثبت و پر انرژی هستند این خانه را انتخاب می کنند. شما عادت کرده اید که بدون توجه به آنچه که دارید ، بدنبال چیزهایی باشید که ندارید حتی اگر واقعا به آن نیاز نداشته باشید. متأسفانه شما منافع مالی را به داشتن دوستان صمیمی ترجیح می دهیدمنبع

تست شخصیت شناسی خانه رویایی

۱ – خانه روستایی

شما از آن دسته افرادی هستید که بسیار سختگیر و سرسخت هستید. شما علاقه زیادی به مد ، لباس، وسایل و اکسسوری های خاص و شیک دارید. شما چیزهای غیر ضروری نمی خرید تا خانه را شیک نگه دارید. اما در عوض، حاضرید پول بسیار زیادی برای لوازم مفید و ضروری و باکیفیت خرج کنید.

تست های شخصیت شناسی، این روزها توجه درصد قابل توجهی از مردم را به خود جلب کرده است. عموم افراد علاقه دارند تا خود را از جنبه های مختلف شخصیتی مورد آزمایش قرار دهند. از بین این همه تست شخصیتی، کدام یک بهتر است؟

فقط افراد با استعداد، خلاق و خارق العاده این خانه را انتخاب می کنند. همه ایده های دیوانه وار شما به واقعیت تبدیل می شود. شما دوستان زیادی دارید و سعی می کنید با همه آنها ارتباط برقرار کنید. شما دوست دارید اطرافتان همیشه شلوغ باشد و همیشه در خانه خودتان مهمانی داشته باشید حتی اگر مهمان ها را نشناسید.

۶- ویلای لوکس

 

۵- خانه با طراحی متفاوت

شما نه تنها در زندگی واقعی بلکه در رویاهایتان هم عاشق سفر کردن هستید. شما زمانی در زندگیتان احساس آرامش میکنید که هیچ نگرانی و مشکلی نداشته باشید. در زندگیتان عشق و احترام متقابل برایتان بسیار اهمیت دارد.