باز هم توهین بی شرمانه تتلو به زنان ایرانی! • تصویر مجله زندگی

تتلو در توییتر سخنان جدیدی درباره انتخاب دوست دختر خارجی و تصمیم نهایی خود در مورد آن بیان کرد. تتلو متولد 9 شهریور 1366 است.تتلو سابقه دستگیری و اتهام در ایران را دارد. صفحه رسمی تتلو چندین بار بسته شده و آخرین بار اعلام شده بود که اجازه استفاده از این برنامه را ندارد. تتلو مجوز آهنگ هایی با مضامین انرژی هسته ای، شهادت و… به عنوان خوانده شده اند. در حال حاضر تتلو در ترکیه زندگی می کند و اجازه حضور در ایران را ندارد.

حواشی تتلو و سحر قریشی:

از دیشب با پنج تا دختر ایرانی دعوا کردم و بهشون گفتم برن و اونا و دوستاشون و هر کی رو معرفی کرده پاک کردم!! زنگ میزنم زنهای ایرانی 90 درصد زامبی هستند!! مراقب طعمه باشیدمجله ازدواج

خلاصه نوازنده های خارجی پیدا کردم. من می خواهم یک غریبه برای دوست دخترم پیدا کنم. احساس میکنم واقعا امیدی به دخترای ایرانی نیست جز چند نفری که مدتهاست در اروپا و آمریکا زندگی میکنند! تمام دختران ایرانی به دست پدر و مادرشان کشته شده اند! خوب ما هم ده درصد خوب داریم ولی من به شما کاری ندارم هرکسی شوهر دارد.

تتلو که اخیرا از سحر قریشی جدا شده و بارها خوشحالی خود را به شکل های مختلف ابراز کرده است، در پست جدیدی در توییتر خود نوشت: