این دسته از فرهنگیان در رتبه بندی معلمان + بخشنامه جدید قرار نگرفتند

الف) کارکنان منصوب یا منتقل شده به سایر دستگاههای اجرایی (با یا بدون حفظ پست سازمانی)

در این بخشنامه آمده است: خطاب به معاونت ها، سازمان ها، مراکز، دانشگاه ها، ادارات کل و ادارات وابسته به مجموعه آموزش و پرورش اعلام کرد: بر اساس وعده انتخاباتی ریاست جمهوری و اعتقاد به ارتقای کیفی نظام آموزشی و توجه به وضعیت معیشتی معلمان عزیز، علیرغم نواقص لایحه رتبه بندی ارسالی از سوی دولت قبل به شورای اسلامی و کمبود اعتبارات لازم برای اجرای آن، دولت لایحه رتبه بندی را تقویت و تاکید کرده است. اجرای آن

ج) انتقالی به دانشگاه های فرهنگیان و شهید رجایی

  1. نماینده شورای اسلامی
  2. دانش آموزان معلم
  3. خدمات
  4. انباردار
  5. صرفا اداری
  6. مرخصی بدون حقوق
  7. بازنشسته قبل از 31 سپتامبر 1400
  8. ضمن اینکه نیروهای طرح مهر آفرین هنوز در رتبه بندی قرار نگرفتند. درباره این گروه به طور جداگانه در خبر انتصاب معلم مهرآفرین و پاسخ وزیر به سوالات رتبه بندی معلمان و عدم اعمال رتبه معلم مهرآفرین برخلاف مصوبه مجلس است پرداخت شده.

شکایت معلم از نمره دادن

گروه هایی از معلمان که در حال حاضر وظیفه خطیر تربیت دانش آموزان در آموزش و پرورش رسمی و دولتی را بر عهده ندارند مشمول قانون طبقه بندی فرهنگیان نیستند.

ب) کارکنان منتخب مدارس غیردولتی (به استثنای مدیران و معاونان معلم و از آموزش و پرورش حقوق می گیرند).

وی افزود: از سوی دیگر قرار است اسناد زیادی بارگذاری شود که جمع آوری این اسناد و بارگذاری آنها زمان زیادی می برد.

در اطلاعیه مرکز برنامه ریزی و مدیریت آموزشی نیروی انسانی مورخ 31 مرداد 1401 در خصوص موارد نمره دهی خطاب به ادارات کل آموزش و پرورش استان ها آمده است: در نیروی انتظامی، معلمان برای فراگیری احضار می شوند. نحوه تکمیل فرم ها، بارگذاری اسناد و اظهارنامه ها. با توجه به سیستم امتیازدهی و حل هرگونه سوال لطفا با مرکز نظارت و ارزشیابی آموزش و پرورش در این خصوص هماهنگی فرمایید.

کدام گروه از فرهنگیان در رتبه بندی قرار نمی گیرند؟

کدام گروه از فرهنگیان مشمول اجرای قانون رتبه بندی معلمان نمی شوند.

  1. 1- اشخاصی که مسئولیت خطیر آموزش و پرورش دانش آموزان در آموزش و پرورش رسمی و دولتی را بر عهده ندارند از قبیل:

معلم دیگری به خبرنگار فارس گفت: باید به تدریس معلم و نحوه تدریس دانش آموزان خود در رتبه بندی معلمان نمره دهند. معلم چقدر با مطالبی که تدریس می کند به روز است و در تدریس چقدر خلاق و مبتکر است.

یوسف نوری وزیر تحصیلات وی در سی و ششمین گردهمایی مدیران و روسای آموزش و پرورش سراسر کشور خطاب به مدیران آموزش و پرورش تاکید کرد که معلمان را با دقت و بدون عجله ارزیابی کنند. وزیر آموزش و پرورش گفت: صلاحیت در رتبه بندی جدی است و نباید گفت که رتبه تازه داده شده است. عجله نکن. همچنین باید رتبه هر فرد به آنها داده شود و به یک نفر بی انصافی نکنیم.

وی ادامه داد: انتظار از معلم برای نوشتن کتاب یعنی چه؟ اینکه معلمی دوست دارد بنویسد بحث دیگری است، اما دلیل نوشتن کتاب توسط معلمان چیست؟
آقای هاشمی یکی از معلمان پیشکسوت تهران نیز به خبرنگار فارس گفت: ما معلمان فعالیت های زیادی انجام می دهیم اما تاکنون فکر نمی کردیم مدارک آنها را حفظ کنیم. اینها همه مشکلات است.

عباس نجار، رئیس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و امور اداری وزارت آموزش و پرورش، 31 مرداد 1401. بخشنامه نمره دهی معلم ارتباط برقرار کرد

رصدخانه کیفیت تدریس نیز شرایط را برای فعالیت ارزیابان حرفه ای آماده می کند. وزارت آموزش و پرورش نیز سایت سنجش معلم – rtb.medu.ir راه اندازی کرده است تا معلمان بتوانند مدارک خود را آپلود کنند.

مهم این است که بند 5 از ماده 3 سیاست های کلی تحول نظام آموزشی کشور ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری و یکی از ارکان سند تحول بنیادین آموزش و پرورش در چارچوب نظام تربیت معلم و تامین شود. منابع انسانی منابع طبیعی (راهکارهای 8.7، 10.2، 11.4، 11.7، 12.1) و جزء (2) بند «الف» ماده (63) قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی. جمهوری اسلامی ایران مصوب 1395 خوشبختانه با همکاری شورای اسلامی و شورای نگهبان قانون نظام رتبه بندی معلمان در تاریخ 24 اسفند 1301 به تصویب مجلس شورای اسلامی و آیین نامه اجرایی آن به شماره 59426 رسید. تی.

این سوپر فقط به افرادی تعلق می گرفت که از 1 مهر 1400 تا 31 مرداد 1401 شاغل بوده و حقوق دریافت می کردند. افرادی که در این مدت بازنشسته شده و یا در مرخصی بدون حقوق بوده اند مشمول این سوپر می شوند.

سامانه رتبه بندی معلمان از 5 مرداد ماه فعال شد و اعلام شد که معلمان واجد شرایط مدارک خود را آپلود کنند اما برخی معلمان گلایه دارند. یکی از معلمان گفت: من چندین بار خوداظهاری را تکمیل کردم و اطلاعات را ذخیره کردم، اما سیستم در عملیات خطا می دهد و ذخیره نمی شود.

سوپر بر اساس روز کاری هر ماه به طور جداگانه محاسبه می شود، یعنی اگر فردی از ابتدای طرح مشغول به کار باشد، 11 ماه امتیاز فوق العاده برای او محاسبه شده است. بر اساس قوانین درجه بندی معلمان، این پاداش به میزان 45 درصد عناصر شامل (حقوق کار، حقوق کارمند و پاداش کار) محاسبه شد و معادل 50 درصد به واجدین شرایط به عنوان پیش پرداخت بدون کسر قانونی پرداخت شد. هر ماه.

نوری: نباید گفت رتبه اینطوری داده شد

مشمولان قانون نظام رتبه‌بندی معلمان، طبق آیین‌نامه اجرایی آن، برای شروع فرآیند رتبه‌بندی به آدرس اینترنتی rtb.medu.ir مراجعه کنند.

سوالات خود را در مرکز نظارت و ارزیابی کیفیت آموزش بپرسید

به گزارش فارس، هنوز وزارت آموزش و پرورش اعلام نکرده است که چند معلم مدارک خود را بارگذاری کرده اند و این روند تا چه زمانی ادامه دارد. باید منتظر ماند و دید روند اجرای ارزشیابی معلمان چگونه انجام خواهد شدمجله ازدواج

وی ادامه داد: از طرفی افراد زیادی را تربیت کرده ایم و در این سال ها به مقام های بالایی رسیده اند، این آموزش و این اتفاق در کجای رتبه ها ظاهر شد؟

نمره معلم چگونه محاسبه شد؟

به گزارش تصویر زندگی به نقل از فارس، این روزها با پرداخت بر اساس رتبه معلموزارت آموزش و پرورش اعلام کرده است که مصر این قانون را اجرا می کند.
تصمیمات اعضای کمیسیون بازرسی اواخر خرداد ماه سال جاری توسط وزیر آموزش و پرورش صادر شد و احکام اعضای کمیسیون های بازرسی استان و روسای کمیسیون های بازرسی شهرستان، منطقه. ، و بخشداری توسط مدیرکل آموزش و پرورش استان و احکام اعضای شورای بازرسی شهرستان، منطقه و ناحیه توسط مدیر صادر شد. صادر شده است.

چند روز پیش در سی و ششمین جلسه مدیران و روسای آموزش و پرورش سراسر کشور، علیرضا منادی، رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس: مبلغ بابت حساب رتبه بندی برای معلمان واریز شد و خستگی یک یک سال و نیم ناپدید شد وی ادامه داد: 8500 میلیارد تومان اقساط هزینه شده و شاهد برقراری رتبه بندی معلم هستیم که مرز جدیدی در آموزش و پرورش است.

مرکز برنامه ریزی و امور اداری منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد استان ها سوالات خود را در خصوص رتبه بندی مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزش مطرح کنند.