این تست هوش شما را گیج می کند • تصویر از مجله Life

ایده آل ترین پاسخ ممکن است 4 باشد، زیرا برای خوردن یک تخم مرغ ابتدا باید آن را بشکنید، بپزید و در نهایت بنوشید. اما همه این پاسخ ها اشتباه است.

6 عدد تخم مرغ، 2 عدد شکسته، 2 عدد پخته و 2 عدد خورده شده. پس باقیمانده 4 است.

بنابراین، طبق قسمت اول سوال، شما اکنون 6 تخم مرغ دارید. حالا بگو به نظرت جواب معمای تخم مرغ درسته؟مجله ازدواج

پاسخ کاربر بعدی 4 است. مطمئنیم شما هم فکر می کنید، این پازل ساده است و ما آن را سخت می کنیم. اما شما باید مراقب باشید.

به این نکته ظریف در پازل تخم مرغ توجه کنید! به مشکل نگاه کنید و جمله بندی سوال را دوباره بخوانید: در قسمت اول سوال می گوید “من 6 تخم مرغ دارم”. (این جمله در زمان حال استفاده می شود)، قسمت های زیر سوال در زمان گذشته است، 2 تخم مرغ شکستم، 2 تخم مرغ پختم و 2 تخم مرغ خوردم.

تست هوش تعداد تخم مرغ های باقی مانده

پاسخ صحیح شماره 6 است

یکی از کاربران توییت کرد: 4 تخم مرغ مونده!

پاسخ سوم:

شما باید پاسخ را پیدا کنید. این سوالی است که بیش از 495000 بار در توییتر با بیش از 1600 لایک و 400 ریتوییت مشاهده شده است.

اگرچه به نظر شما این معما چندان سخت نبود، اما با خواندن پاسخ کاربران توییتر حتما تعجب کرده اید و در عین حال به پاسخ خود شک کرده اید. حتماً از خود پرسیده اید که آیا پاسخ باید 4 باشد، پس چرا درست نیست؟ ما به شما خواهیم گفت که چرا پاسخی که دادید صحیح نیست.

من 6 تا تخم مرغ دارم 2 تا تخم مرغ شکستم، 2 تا پختم و 2 تا خوردم. الان چند تخم هست؟

بسیاری از مردم به این معما هوشمندانه پاسخ داده اند. عده ای برای تفریح ​​یک عدد گفتند و پاس کردند. اگرچه این نوع معماها قدرت ذهنی و ضریب هوشی شما را مورد آزمایش قرار می دهند، اما مهم است که به پاسخ سوال خود توجه کنید.

پاسخ اول:

برای پختن تخم‌مرغ، ابتدا باید آن‌ها را شکافت، زیرا تخم‌مرغ‌ها با پوست خورده نمی‌شوند. پس اگر دو عدد تخم مرغ شکسته شود پخته و خورده می شود. در پایان 4 تخم مرغ باقی مانده است!

به یاد داشته باشید که این گونه معماها، تست ها و سوالات هوش نیاز به توجه و دقت زیادی برای خود سوال دارد. حل این نوع پازل ها می تواند تمرکز شما را افزایش دهد. به یاد داشته باشید همانطور که بدن به ورزش و تغذیه سالم نیاز دارد، مغز نیز به ورزش و تغذیه سالم نیاز دارد. امروز با کمک پازل تخم مرغ می توانید مغز خود را به چالش بکشید و از آن لذت ببرید.

این سوال کاربران اینترنتی را گیج کرده است. چگونه می توانیم 2 تخم مرغ را بشکنیم، 2 عدد دیگر بپزیم و 2 عدد دیگر بخوریم در حالی که می دانیم چند عدد تخم مرغ باقی مانده است؟

پاسخ 4 است، اما بستگی به نحوه نگاه شما به سوال دارد:

این روزها یک معمای جالب و فوق العاده سخت در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود. معمایی که 99 درصد مردم به آن اشتباه پاسخ داده اند. حالا این شما هستید که خودتان را به چالش بکشید. آیا می توانید معمای تخم مرغ را درست پاسخ دهید؟

سوال معما:

شما چی فکر میکنید؟ آیا می توانید پاسخ صحیح را حدس بزنید؟ منتظر پاسخ شما هستیم. کمی بیشتر فکر کن!

پاسخ صحیح به پازل تخم مرغ

پاسخ این کاربر 4 بود. اگر فکرش را بکنید همان جواب را خواهید گرفت اما چرا پاسخ او اشتباه است؟

پاسخ دوم: