این تست شخصیت شناسی ساده لوح بودن شما را لو می دهد • مجله تصویر زندگی

این تست ها، یکی از موثرترین ابزارها برای درک رفتار انسان است. آیا از افرادی که به آنها اعتماد دارید، فریب می خورید؟ این تست شخصیتی شناسی نشان میدهد که چقدر ساده هستید.

بر اساس تحلیل ها می توان نتیجه گرفت که شما فردی بسیار ساده هستید و به راحتی به دیگران اعتماد می کنید و فریب آنها را می خورید.

یک پنگوئن

Naivety Test

یک مرد

عموم افراد علاقه دارند تا خود را از جنبه های مختلف شخصیتی مورد آزمایش قرار دهند. از بین این همه تست روانشناسی، کدام یک بهتر است؟

بسیار شهودی هستند و دارای سطح بالایی از هوش هیجانی هستند تجربیات زیادی در زندگی داشته اند که آنها را به یک فرد عاقل تبدیل کرده است، به راحتی به مردم اعتماد نکنید باور کنید اتفاقات خوب زمان می برد.

یک تست روانشناسی خوب باید معتبر، قابل اعتماد و علمی باشد و تمام جوانب مهم را در نظر بگیرد. شخصیت شناسی یک دانش مهم است و به موفقیت در محیط کار، تحصیل و اجتماع و تصمیم گیری ها و رفتارهایمان کمک می‌کند.

اول چه چیزی در تصویر دیدید.

تست ساده لوحی

اگر اولین چیزی که در تصویر متوجه شدید آن شدید«مرد» است، پس شما فردی هستید که:

کسانی که ابتدا یک پنگوئن را دیدند از آن دسته افرادی هستند که:

یک زندگی اجتماعی را دوست دارید. شما اطراف خودتان را با دوستانتان احاطه کرده اید. به نظرات همه توجه می کنید . صلح طلب هستید و بین دوستانتان تفرقه نمی اندازید. در تصمیم گیری هایتان مشکل دارید.

کسانی که پنگوئن را دیدند کمتر ساده هستند.

مراقبت کردن از مردم و کمک به آنها خوب است، اما باید مطمئن شوید که دیگران از خوبی های شما برای انجام کارهایشان سوء استفاده نمی کنند. شما باید بدانید که چه زمانی به دیگران اجازه ندهید از شما سوء استفاده کنند و بهتر است دور آنها را خط بکشید.منبع