اینترنت و مکالمه رایگان در اختیار زائران اربعین قرار گرفت

اگر امسال به زیارت اربعین می روید، برای استفاده از امکانات روبیکا، کافی است سیم کارت داخلی خود را روشن کنید (با این کار رومینگ بین الملل به صورت رایگان برای شما فعال می شود)، دیتای اینترنت را روشن کرده و در قسمت پیام رسانی وارد شوید. اپلیکیشن روبیکا

اینترنت رایگان – تماس رایگان اربعین

جهت اطلاع: آخرین اخبار از پیاده روی اربعین

چگونه از امکانات روبیکا برای پیاده روی اربعین استفاده کنیم؟

روبیک را دانلود کنیدمجله ازدواج

یکی از امکانات جالب برای زائران اربعین امکان تماس تلفنی از طریق روبیک است. یعنی می توانید با استفاده از سیم کارت همراه اول یا ایرانسل در ایران از طریق قابلیت تماس صوتی پیام رسان روبیکا بدون پرداخت هزینه رومینگ با صاحبان ایران تماس بگیرید. بدون اینکه گیرنده تماس نیاز به نصب برنامه روبیکا داشته باشد. در واقع، فردی که تماس شما را دریافت می کند، تماس شما را درست مانند هر تماس دیگری که روی خط تلفن همراه خود قرار می گیرد، دریافت می کند.

همراهی همراهان خود را از راهپیمایی اربعین از دست ندهید!

از این رو زائران اربعین می توانند از این پیام رسان برای برقراری تماس صوتی و سایر قابلیت های پیام رسانی به صورت رایگان استفاده کنند.
به گزارش روابط عمومی روبیکا، زائران می توانند در ایام اربعین از روبیکا برای برقراری تماس صوتی و سایر امکانات پیام رسانی از جمله پیامک، پیام صوتی و موقعیت یابی رایگان استفاده کنند. امکان تماس از طریق روبیکا با تمامی خطوط ثابت و سیار این روزها به صورت رایگان فعال است.

امکانات ویژه روبیکا برای پیاده روی اربعین

تماس صوتی، پیامک نامحدود، پیام صوتی و ارسال موقعیت مکانی با اینترنت رایگان از امکاناتی است که می توانید در پیام رسان روبیکا استفاده کنید و با کمک آنها دستیار عزیزان خود باشید و دوستان و آشنایان خود را از نگرانی راحت کنید.

از روبیکا به صورت رایگان با ایران تماس بگیرید!

استفاده از امکانات روبیکا و جایگزینی تماس ها و پیامک های معمولی با آن ها می تواند تاثیر زیادی در کاهش هزینه های تلفن و سفر اینترنتی شما داشته باشد. در عین حال با امکان اشتراک گذاری موقعیت (Location) در روبیکا، می توانید خیال همسفران خود را راحت کنید، آنها را به راحتی پیدا کنید و هرگز گم نشوید.