انواع قفل درب چوبی + نکات مهم برای خرید آنها را بشناسید • تصویر از مجله زندگی

برای باز کردن قفل های هوشمند به جای استفاده از کلید می توانید از روش هایی مانند کارت، اثر انگشت، رمز عبور، تلفن همراه و کنترل از راه دور استفاده کنید و این یکی از مهم ترین تفاوت های قفل های قدیمی و هوشمند است. به این ترتیب مشکل حمل کلید در جیب یا گم شدن آن را نخواهید داشت. در عوض، فقط با وارد شدن به برنامه و بلوتوث در را باز کنید.

امکان دسترسی به مهمانان

اکنون با پیشرفت تکنولوژی، انواع قفل درب چوبی با ویژگی ها و کیفیت های مختلف طراحی، تولید و به بازار عرضه شده است. زیرا یکی از مهم ترین دغدغه های ساکنین خانه حفظ امنیت منزل خود با استفاده از قفل امنیتی برای درب ورودی است.

دارای ویژگی های منحصر به فرد در دسته الکترونیکی (دیجیتال یا هوشمند) مانند قفل خودکار، هشدارهای امنیتی، کنترل ورود و خروج و موارد دیگر، محافظت از محل کار یا زندگی خود را برای شما آسان می کند. هنگام ورود یا خروج از در، قفل هوشمند به طور خودکار در را می بندد و نگران باز شدن درب نباشید.

بدون نیاز به کلید مکانیکی

قفل درب چوبی ضد سرقت

قفل هوشمند چوبی درب

نتیجه

به منظور معرفی انواع قفل درب چوبیدر ابتدا لازم به ذکر است که یکی از مهم ترین یراق آلات درب، قفل است که معمولاً از دو قسمت اصلی تشکیل شده است. قسمت اولیه در بالا که با دسته درگیر می شود و قسمت پایین قفل که با زبانه درگیر می شود. انتخاب قفل مناسب برای درب های چوبی بسیار مهم است. اگر این قفل از نوع مرغوب و مناسب باشد، قادر است فضای نشیمن را ایمن کند و از خانه به خوبی محافظت کند.

بین انواع قفل درب چوبیقفل های هوشمند از امنیت بالایی برخوردار بوده و دارای ویژگی های فنی و امنیتی منحصربفردی هستند. این ویژگی ها افراد زیادی را به سمت استفاده از این قفل ها جذب کرده است. برخی از مزایای قابل توجه نصب و استفاده از قفل هوشمند شامل موارد زیر است:

افزایش امنیت ورودی ساختمان

سیستم مورد استفاده در قفل های هوشمند به گونه ای است که باید از چندین لایه امنیتی عبور کند. نکته مهم این است که این لایه ها فیزیکی نیستند و بر خلاف یک درب ساده و معمولی، همه نمی توانند آن را باز کنند.

در گذشته استفاده از قفل های قدیمی مشکلات جبران ناپذیری را برای ساکنین ایجاد می کرد. امکان کپی کلید یا ورود به خانه یکی از مهمترین موارد بود. در حالی که قفل های دیجیتال مبتنی بر کد رمزگذاری شده امنیت خانه شما را افزایش می دهد. هیچ احتمالی وجود ندارد که مغز درب آسیب دیده باشد.

قفل هوشمند چوبی درب

بهترین قفل درب چوبی چیست؟

قفل های هوشمند یا دیجیتال طرح های مختلفی دارند که بر روی درب های ضد سرقت نصب می شوند و به راحتی و بدون کلید از راه دور قابل کنترل هستند. استفاده از قفل هوشمند علاوه بر افزایش ظاهر درب می تواند در امنیت محل مورد نظر نیز تاثیر بسزایی داشته باشد. در اینجا یک مقدمه کوتاه برای انواع قفل درب چوبی هوشمند ما پرداخت خواهیم کرد.

  1. قفل کارت: این قفل ها خاص هستند NFA داشته باشید. روی هر کارت یک کد وجود دارد که مربوط به یک در است. اندازه کوچک کارت و سهولت قفل شدن از مزایای آن است.
  2. قفل اثر انگشت: امنیت این مدل نسبتا بالا خواهد بود و می توانید تعداد متفاوتی اثر انگشت را روی حافظه قفل دیجیتال ذخیره کنید. به این ترتیب فقط افراد مجاز به ساختمان دسترسی خواهند داشت.
  3. قفل رمز عبور: بسته به عدد یا حرفی که می خواهید می توانید تعداد حداقل 4 رقمی را انتخاب کنید. در این مدل معمولا سیستم توقف عملکردی وجود دارد که پس از 3-5 بار وارد کردن کد اشتباه، درب برای مدت کوتاهی قفل می شود.

انتخاب و خرید قفل درب چوبی فرآیند بسیار مهم و حساسی است که باید مورد توجه قرار گیرد. با توجه به تنوع زیاد قفل درب چوبی، یافتن قفلی با حداکثر مقاومت در برابر سارقان از اهمیت بالایی برخوردار است. با توجه به اینکه قفل هوشمند درب چوبی به دلیل وجود انواع سیستم های ضد سرقت به عنوان بهترین قفل موجود در بازار شناخته می شود، لذا باید مواردی مانند نوع قفل دیجیتال، کیفیت، کاربرد و قیمت آن را در نظر گرفت. هنگام خرید و بهترین مارک قفل درب چوبی هوشمند مورد توجه قرار گرفت.

در طراحی و تولید قفل ها، زبانه های میله ای یا لوله ای جایگزین زبانه های تخت شده است. پایه های میله ای به صورت سه یا چهار تکه تولید می شوند و جنس آنها اغلب از ورق های آهنی است. این قفل ها از امنیت بالایی برخوردار بوده و نوع ضد سرقت آن خریداران را به خرید این قفل ترغیب می کند.

برای درهای ورودی ساختمان از قفل سوئیچ استفاده می شود. علاوه بر این از قفل سوئیچ در داخل خانه نیز استفاده می شود. این قفل ها استوانه ای هستند و این مشکل باعث افزایش امنیت قفل سوئیچ نسبت به قفل کلید شده است. استفاده از این قفل ها آسان و ساده است.

قفل درب چوبی ضد سرقت

قفل درب چوبی هوشمند کاداس

آرامش خاطر را برای کاربران فراهم کنید

در صورت استفاده از قفلی با سازه ایمن و باکیفیت، عملکرد آن قابل اعتمادتر و قطعات آن استحکام بیشتری خواهد داشت. به این ترتیب از ورود افراد غریبه یا دزد به خانه جلوگیری می کند. در این تاپیک قصد داریم انواع قفل درب چوبی و خصوصیات آن را ذکر کنید. ما را تا انتها دنبال کنید.

ارائه مدل های قفل درب چوبی

قفل کلید اغلب برای درب های اتاق خواب و درهایی که خطر امنیتی بالایی ندارند استفاده می شود. این قفل ها نیازی به استوانه و مهره ندارند و کلید آنها به صورت میله ای است. قفل های کلیدی قیمت مناسبی دارند و عمر مفید بالایی دارند.

قفل در چوبی کلید دار

از این رو در بازار با انواع قفل درب چوبی مواجه می شویم که به شرح زیر است:

قفل در چوبی با کلید

بهترین قفل انواع قفل درب چوبی قفلی است که امنیت محل مورد نظر را تضمین می کند و از ورود سارقان به عنوان وثیقه به آن جلوگیری می کند. همچنین می توان گفت استحکام و مقاومت بالای دستگیره و قفل در چوبی در برابر لرزش و ضربه یکی از بهترین ویژگی های قفل درب چوبی است. با ویژگی های فقط برای انواع قفل درب چوبی و بهترین نوع قفل ذکر شده است که می توان از قفل های هوشمند یا دیجیتال به عنوان مناسب ترین و بهترین قفل های موجود در بازار نام برد. در ادامه به مزایای این قفل ها می پردازیم.

مزایای نصب قفل درب چوبی هوشمند

نام تجاری کاداس یکی از بهترین تولید کنندگان در همه نوع قفل هوشمند توانسته است با ارائه محصولات با کیفیت بالا و قیمت مناسب رضایت خریداران را جلب کند. قفل هوشمند کاداس در مدل ها قفل اثر انگشت، قفل کارت، قفل از راه دور، قفل رمز عبور، دسته دیجیتال و…، می تواند امنیت منازل و محل کار را به بهترین نحو تضمین کند و کاربران را با عدم دسترسی سارقان و غریبه ها راحت کند.مجله ازدواج

بهترین قفل درب چوبی

یکی از بزرگترین دغدغه های مالکان حضور افراد دیگری مانند تعمیرکار، پرستار کودک، مهمان و … است. در خانه. بنابراین در قفل های هوشمند امکان آزادسازی دسترسی به قفل برای مدت زمان مشخصی وجود دارد. به عنوان مثال، شما یک رمز عبور یکبار مصرف به پرستار کودک می دهید و قفل را بین ساعت 8 تا 9 صبح فعال می کنید. با کمک اپلیکیشن گوشی، از باز شدن درب به شما اطلاع داده می شود.