امکان فعال سازی پروکسی واتس اپ در نسخه جدید • تصویر از مجله زندگی

همانطور که در بالا اشاره کردیم، در حال حاضر تنها کاربران اندروید و iOS می توانند از قابلیت اتصال پروکسی در واتس اپ استفاده کنند و این قابلیت به نسخه های ویندوز یا وب واتس اپ اضافه نشده است.

افزودن پروکسی به واتس اپ به فیلتر واتس اپ پایان می دهد؟

تمامی کاربران واتس اپ که از آخرین نسخه اندروید یا iOS واتس اپ استفاده می کنند، اکنون می توانند با دنبال کردن مسیر زیر، گزینه فعال کردن پروکسی در واتس اپ را فعال کنند. ابتدا از طریق نماد سه نقطه که در سمت راست بالای برنامه واتس اپ قرار دارد وارد منوی «تنظیمات» شوید. سپس “Storage & Data” را از منو انتخاب کنید.

چگونه یک سرور پروکسی را برای اتصال به واتس اپ پیکربندی کنیم

به قسمت پایین این صفحه بروید و اکنون باید گزینه «تنظیمات پروکسی» را ببینید. البته افزودن این منو احتمالا برای همه کاربران واتس اپ زمان می برد و برای مشاهده منوی پروکسی واتس اپ باید آخرین نسخه واتس اپ را از طریق مارکت های نرم افزاری رسمی مانند گوگل پلی استور و اپ استور دانلود کنید یا واتس اپ خود را به روز کنید. . .

آیا پروکسی واتس اپ در هر دو نسخه ویندوز و وب کار می کند؟

ما برای رشد و داشتن اینترنت رایگان در جهان مبارزه می کنیم. اکنون که اتصال مستقیم دیگر در واتس‌اپ امکان‌پذیر نیست، می‌توانید از طریق یک سرور (پراکسی) که توسط داوطلبان و سازمان‌های مردمی برای کمک به مردم برای برقراری ارتباط آزادانه راه‌اندازی شده است، از طریق واتس‌اپ به سراسر جهان متصل شوید.

کانال پروکسی در واتس اپ کجاست؟

توییت جدید واتس اپ در رابطه با هدف اضافه کردن پروکسی

متا به همه کاربران این اطمینان را داده است که در صورت استفاده از پراکسی های واتس اپ، تمامی پیام ها، عکس ها، ویدئوها، صدا و یا حتی موسیقی آنها به صورت محرمانه و از طریق رمزگذاری انتها به انتها نگهداری می شود و کاملا ایمن خواهد بود و هیچ شخص ثالثی قادر به انجام این کار نخواهد بود. دسترسی داشته باشید. دیده نمی شود

چگونه پروکسی واتس اپ را فعال کنیم؟

یکی از مزیت های تلگرام نسبت به واتس اپ وجود کانال های بی شمار است. متاسفانه هنوز امکان ایجاد کانال در واتس اپ ایجاد نشده است و این مشکل تنوع پراکسی های واتس اپ را به میزان قابل توجهی نسبت به تلگرام کاهش می دهد! البته شاید تلگرام به کمک مسنجر رقیب خود بیاید و بتوانید با کلیک بر روی پراکسی هایی که در کانال های تلگرام هستند مستقیما به واتس اپ بروید. با این حال، این هنوز تایید نشده است، اما ممکن است.

آیا پراکسی های واتساپ ایمن هستند؟

بالاخره امکان اتصال از طریق پروکسی به پیام رسان واتس اپ رسید. البته بعد از تلگرام! اما پروکسی را به آن اضافه کنید واتس اپ چگونه کار می کند؟ آیا کانال یا گروه پروکسی در پیام رسان واتس اپ ایجاد می شود و آیا فیلترینگ واتس اپ در ایران پایان می یابد؟

همانقدر که افزودن پروکسی به تلگرام به دسترسی رایگان کاربران کمک کرده است، پروکسی های واتس اپ نیز به کاربران این پیام رسان کمک خواهند کرد و این مشکل ربطی به پایان فیلتر واتس اپ در ایران ندارد! البته باید پذیرفت که نبود کانال در پلتفرم واتس اپ کار گسترش پروکسی را به شدت سخت می کند. این در حالی است که اخیراً محدودیت پراکسی و به طور کلی فیلترشکن تلگرام در کشور ما افزایش چشمگیری داشته و در واقع بسیاری از فیلترشکن ها فیلتر شده اند.مجله ازدواج

ماجرا از سپتامبر امسال شروع شد و حساب رسمی واتس اپ در توییتر توییت کرد. در این مدت گفته می شد واتس اپ برای ایرانی ها کار نمی کند. اگرچه بعداً مشخص شد که هیچ خصومتی در کار نبوده و واتس‌اپ عمداً این کار را انجام نداده است. اکنون واتس اپ برای نشان دادن حسن نیت خود به کاربران ایرانی قصد دارد برای اولین بار یک اتصال پراکسی به پیام رسان خود اضافه کند. این اولین بار است که پروکسی به واتس اپ می آید و به طور کلی باید گفت که سیستم کاری واتس اپ به دلیل رمزگذاری محرمانه پیام نیازی به پروکسی یا نرم افزار تغییر VPN و IP ندارد.

علاوه بر این، واتس اپ در توییت جدید خود هدف این شرکت از افزودن پروکسی را اعلام کرد:

ما مطمئن هستیم که اکثر شما با ما در مورد “واتساپ تنبل است نه خلاق” موافق هستید. این پیام رسان آمریکایی که یکی از زیرمجموعه های متا محسوب می شود، سال 2022 را با مشکلات فراوان پشت سر گذاشت و حتی عنوان «معتمدترین پیام رسان جهان» را از آن خود کرد. اما به نظر می رسد واتس اپ نیز از بد و ضعیف بودن به ستوه آمده و در فکر حرکت به سمت «تلگرام» است. پیام رسان واتس اپ طی چند ماه گذشته قابلیت های زیادی را از تلگرام کپی کرده و حالا به یکی از مهم ترین آنها رسیده است! در مرحله بعد، در مورد هر آنچه در مورد پراکسی های واتس اپ می دانیم صحبت خواهیم کرد.

امکان اتصال از طریق پروکسی در واتس اپ

بهترین پروکسی های واتس اپ