امکان انتخاب نام کاربری در واتس اپ • تصویر از مجله زندگی وجود دارد

نام کاربری واتساپ

به زودی می توانید نام کاربری برای حساب کاربری واتس اپ خود انتخاب کنید.

برای مدت طولانی، شماره تلفن افراد تنها نشانه هویت حساب واتساپ آنها بود. در واقع برای ثبت نام در این پیام رسان به شماره تلفن نیاز دارید و بنابراین هنگام چت یا اضافه کردن گروه، دیگران می توانند شماره شما را ببینند. به نظر می رسد این وضعیت به زودی تغییر خواهد کرد زیرا واتس اپ در حال کار بر روی افزودن قابلیت نام کاربری است.

طبق گفته TechCrunch، آخرین نسخه بتا واتس اپ، نشان می دهد که این پیام رسان به زودی امکان انتخاب نام کاربری را ارائه می دهد. برای تعیین نام کاربری در این پیام رسان باید به تنظیمات حساب کاربری خود مراجعه کنید.
هنوز مشخص نیست که پیام رسان متعلق به متا از کدام فرآیند برای انتخاب نام های کاربری استفاده می کند. این پلتفرم در حال حاضر دو میلیارد کاربر فعال دارد و از سوی دیگر جزئیاتی در مورد ویژگی مذکور ارائه نشده است.
از طرفی تلگرام به عنوان رقیب واتس اپ امکان انتخاب نام کاربری را برای مدت طولانی در اختیار شما قرار می دهد. تلگرام سال گذشته، فروش نام های کاربری خاص از طریق پلت فرم حراج آنلاین مبتنی بر بلاک چین TON امکان پذیر شد. حال باید ببینیم که واتس اپ قصد دارد با نام های کاربری خاص چه چیزی به دست آورد.مجله ازدواج