اقامت در رامسر مهمان نوازی یا گردشگری؟ • تصویر مجله زندگی

اقامت در رامسر مهمان نوازی یا گردشگری؟

به طور کلی اقامت در اقامتگاه های بوم گردی رامسر مقرون به صرفه تر است. به خصوص اگر با جمعیت زیاد به رامسر سفر می کنید و قصد اقامت چند روزه در این منطقه را دارید، قطعا هزینه اقامت در این اقامتگاه ها کمتر از هتل خواهد بود. برای رزرو هتل شمال رامسر و یا رزرو اقامتگاه بوم گردی در این شهر می توانید از علی بابا استفاده کنید.

 • انتخاب های مختلف

اقامت در رامسر مهمان نوازی یا گردشگری؟

 • اقامت راحت تر

در سایت علی بابا لیستی از اقامتگاه های بومگردی رامسر وجود دارد که بسته به بودجه می توانید از بین آنها انتخاب کنید. رزرو محل اقامت معمولا مناسب ترین انتخاب برای سفرهای خانوادگی و گروهی است. با وجود جنگل های زیبا و طبیعت بکر رامسر، بسیاری از گردشگران این منطقه را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب می کنند، به همین دلیل رامسر پذیرای مسافران زیادی از سراسر ایران است.

تجهیز اقامتگاه های بوم گردی رامسر

از طریق سایت علی بابا می توانید اقامتگاه های بوم گردی رامسر را رزرو کنید. همچنین می توانید قبل از سفر به رامسر، هتل مورد نظر خود را برای رزرو هتل در رامسر شمالی انتخاب کنید تا از محل اقامت خود در این شهر مطمئن شوید.

در واقع اقامت در این نوع اقامتگاه ها تجربه جدیدی برای شما خواهد بود. دسترسی به مناطق دیدنی و جاذبه های طبیعی رامسر با اقامت در اقامتگاه های بوم گردی بسیار آسان است. برای دور شدن از محیط شهری و لذت بردن از طبیعت، پیشنهاد می کنیم این اقامتگاه ها را برای اقامت در رامسر انتخاب کنید.

نتیجه

به جز هتل بام سبز رامسر که در کوهستان قرار دارد، هتل های دیگری نیز در مرکز این شهر وجود دارد. بنابراین اگر قصد دارید در سفر از طبیعت لذت ببرید و یا در روستاها اقامت کنید، امکان اقامت در هتل های رامسر وجود ندارد. در این مورد، اقامتگاه های سازگار با محیط زیست مناسب ترین انتخاب برای شما هستند. پراکندگی این نوع اقامتگاه ها در روستاهای اطراف رامسر بسیار زیاد است.

اقامتگاه های بوم گردی رامسر دارای شرایط و امکانات روستایی بوده و با امکانات هتل متفاوت است. حداقل امکانات موجود در این اقامتگاه ها عبارتند از:

 • سرویس پذیرایی
 • سیستم گرمایش
 • حمام
 • تخت خواب
 • اینترنت
 • غذاهای محلی سرو کنید
 • و…
برای اقامت در هتل باید از قبل رزرو هتل داشته باشید اما برای اقامت بوم گردی می توانید هر بار که به رامسر سفر می کنید مکان مناسبی را انتخاب کنید. در هتل قوانین و مقررات زیادی برای پذیرش وجود دارد در حالی که در این اقامتگاه در اقامتگاه ها فقط با ارائه مدارک شناسایی امکان پذیر است.

اگر قصد سفر به رامسر را دارید، بهتر است در هتل یا اقامتگاه های بوم گردی در این منطقه اقامت کنید. در پاسخ به این سوال باید گفت که انتخاب هتل یا اقامتگاه به سلیقه شما بستگی دارد. از آنجایی که تعداد هتل های لوکس و 4 ستاره رامسر محدود است، ممکن است بسیاری از افراد اقامتگاه های بوم گردی را ترجیح دهند. در مقاله زیر ضمن بررسی تفاوت هتل رامسر با اقامتگاه های بوم گردی به چگونگی آن می پردازیم رزرو هتل رامسر شمال ما پرداخت می کنیم، همراه ما باشید.

تفاوت اقامتگاه بوم گردی رامسر با هتل

رزرو محل اقامت در رامسر یکی از دغدغه های مسافران است. یافتن محل اقامت در این شهر به خصوص در روزهای تعطیل دشوار خواهد بود. بنابراین پیشنهاد می کنیم از طریق علی بابا هتل یا اقامتگاه گردشگری شمال رامسر را رزرو کنید. اقامتگاه های بوم گردی رامسر تجربه جدیدی را در اختیار شما قرار می دهد و هزینه های آنها بسیار مناسب تر از هتل ها می باشد.مجله ازدواج

این مقاله را نیز بخوانید: امکانات رفاهی هتل جواد مشهد

اقامت در اقامتگاه های بوم گردی تجربه جدیدی برای شماست. می توانید در دل جنگل یا روستاهای خوش آب و هوای رامسر اقامتگاهی رزرو کنید و از این طبیعت حفاظت شده لذت ببرید. با اقامت در اقامتگاه های بوم گردی حتی در زمان استراحت از محیط اطراف لذت خواهید برد. مردم محلی در حین اقامت در اقامتگاه های بوم گردی روستاهای اطراف رامسر با غذاهای محلی لذیذ از شما پذیرایی می کنند.

اقامت در رامسر مهمان نوازی یا گردشگری؟

رزرو اقامتگاه بوم گردی رامسر

یک هتل را انتخاب کنید یا ویلا رامسر بستگی به سلیقه شما برای اقامت در رامسر دارد. به دلیل تبلیغات سنگین، بسیاری از مردم فکر می کنند که هتل ها مکان بهتری برای اقامت هستند. در واقع، اقامت در اقامتگاه های سازگار با محیط زیست مزایای زیادی نسبت به هتل ها دارد. در این قسمت مزیت های اقامت در اقامتگاه های بوم گردی رامسر را به شما معرفی می کنیم:

از آنجایی که رامسر شهر کوچکی است، تعداد هتل های موجود در این شهر نیز محدود است، اما اقامتگاه های بوم گردی زیادی در این منطقه وجود دارد. بنابراین برای اقامت در رامسر می توانید از بین تعداد زیادی اقامتگاه بوم گردی انتخاب کنید.

 • پراکندگی بیشتر