افشاگری شهاب حسینی از همسر جوانش + واکنش همسر سابق • تصویر از مجله لایف

شهاب حسینی به تازگی از همسر جدید و جوانش ساناز عزیز فاش شد، همسر سابق او نیز در فضای مجازی به این اقدام واکنش نشان داد. پس از حضور شهاب حسینی در اکران فیلم شین به همراه همسر جدیدش، افراد زیادی منتظر واکنش هستند. پریچر قنبری، همسر اول شهاب حسینی آنها بودند.

شهاب حسینی در کنار همسر جدیدش ساناز ارجمند

شهاب حسینی پس از جدایی از همسر سابقش برای دومین بار رسما ازدواج کرد، این زندگی جدیدی که در راه است جنجال های زیادی به پا کرده است!

ساناز ارجمند در سال 1369 در مشهد متولد شد و در سال های اخیر به تهران نقل مکان کرد و در پروژه ها و آتلیه های عکاسی مدلینگ مشغول به کار شد.

شهاب حسینی در کنار همسر اولش پریچر قنبری

پریچر قنبری با انتشار مطلبی غم انگیز به صورت غیرمستقیم به این مشکل واکنش نشان داد.

واکنش پریچهر قنبری همسر سابق شهاب حسینی به ازدواج مجدد او در استوری اینستاگرام

آغاز همکاری و آشنایی او با شهاب حسینی با عکاسی در برنامه هم رفیق آغاز شد و سپس به استخدام شرکت این بازیگر «سون اسکای» درآمد.

شهاب حسینی در 22 سالگی در سال 1374 با وی ازدواج کرد که حاصل ازدواج آنها دو پسر به نام های امیرمحمد و امیرعلی است. شهاب حسینی و پریچهار قنبری مدتی بود که از هم جدا شده بودند و سه سال است که در هیچ مجالس هنری با هم دیده نشده اند و تمام عکس های مشترک خود را از فضای مجازی یکدیگر پاک کرده اند اما هیچ گاه به طور رسمی در مورد آن صحبتی نکرده اند. آی تی. . .

همسر جدید شهاب حسینی کیست؟

پریچهر قنبری: و سوگند به نور که از زخم تو وارد شود تا غم تو را در آغوش نگیرد.

شهاب حسینی در کنار همسر جدیدش ساناز ارجمند

این بازیگر با هنرمندی در عرصه عکاسی و یکی از کارمندانش ازدواج کرده است که برای اولین بار در زمان اکران فیلم «شین» با هم دیده شدند.مجله ازدواج