اعطای وام 30 میلیونی به فرهنگیان • تصویر از مجله زندگی

وام برای مربیان

مبلغ و سود وام های فرهنگیان

مهدی متجب با بیان اینکه در این مرحله وام به هفت هزار متقاضی پرداخت می شود، افزود: این رقم نسبت به مرحله قبلی بازپرداخت وام 12 درصدی سه تا چهار برابر افزایش یافته است.

آخرین مهلت درخواست وام دانشجویی

رئیس اداره رفاه و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در تشریح مراحل پرداخت این وام گفت: همکاران از طریق تلفن همراه وارد سامانه شده و پس از تکمیل اطلاعات و معرفی ضامن فرهنگی، تهیه و امضا می کنند. سفته الکترونیکی؛ در نهایت پس از طی مراحل اداری، وام به حساب متقاضی واریز می شود.

فرهنگ کارت

وی با اشاره به اینکه سهمیه هر مدرسه استان بر اساس تعداد شاغلان تعیین می شود و در روزهای آینده اعلام می شود، ابراز امیدواری کرد تا پایان بهمن ماه بتوان برای دریافت وام اقدام کرد.

نحوه ثبت وام فرهنگیان

متجب کارت فرهنگی را از دیگر خدمات ارائه شده به فرهنگیان معرفی کرد و افزود: متقاضیان برای دریافت این کارت باید درخواست خود را به تعاونی محل خدمت خود ارائه کنند.
به گفته وی، این کارت از دوم تا هشتم هر ماه برداشت می شود و اعتبار هزینه شده به صورت افزایشی 10 ماهه از حساب دانشجو کسر می شود.مجله ازدواج

رئیس اداره رفاه و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: پس از نظارت و مذاکره با مسئولان بانک ملی، شرایط اعطای وام 300 میلیون ریالی با سود 12 درصد به همکاران فرهنگی فراهم شده است. دردسترس ساختن.