اعتراض به کاهش یارانه به دلیل تراکنش بانکی • تصویر از مجله زندگی

وی از خانوارهایی که اخیرا مشمول شدند و معوقات خود را دریافت نکردند و همچنین تکلیف آزادسازی کمک های بلاعوض گفت: تمامی امور اجرایی مربوط به پرداخت کمک بلاعوض از جمله پرداخت معوقات مشمولان، تکلیف مبالغ بلوکه شده در صندوق را مشخص می کند. حساب سرپرست خانوار، حل مشکل واریز مبالغ کمتر از تعداد اعضای خانوار و … توسط سازمان هدفمندی یارانه تعیین می شود.

نحوه ویرایش اطلاعات اولیه ثبت نام خانوار

رئیس پایگاه اطلاع رسانی بهزیستی ایران وزارت تعاون، کار و رفاه درباره تکلیف بازماندگان و ثبت نام های جدید کمک هزینه گفت: برخی از بازماندگان به دلایل مختلف تاکنون موفق به ثبت نام نشده اند. ثبت نام بازماندگان و انصراف های قبلی توسط سازمان هدفمندی کمک هزینه و از طریق درگاه my.gov.ir انجام می شود.

پس از ثبت نام، اطلاعات خانوارهای ثبت نام شده توسط سازمان هدفمندسازی کمک های بلاعوض به پایگاه بهزیستی ایران ارسال و در دور بعدی پرداخت کمک بلاعوض، بلافاصله تمدید شد و در صورت وجود در دهک های یکم تا نهم، سرپرستان خانوار واجد شرایط ملزم به یارانه را نزد آژانس هدف واریز کنید.

دولت سیزدهم اردیبهشت ماه تصمیم به حذف یارانه گرفت. ضمناً شرایط ثبت اعتراض به عشر و درخواست تجدیدنظر را فراهم کرد. اگرچه بیش از سه ماه از آن زمان می گذرد، اما بازمانده ها و نامزدهای تجدیدنظر اعشاری هنوز هم منتقدان خود را دارند.

در مورد افرادی که گفته می شود معامله گر هستند و معتقدند گردش مالی زیاد آنها منجر به حذف یارانه آنها شده است، این امکان وجود دارد که در صورت جدا شدن حساب شخصی و تجاری، اطلاعات تاریخچه گردش حساب آنها وجود داشته باشد. در نظرسنجی های آینده در نظر گرفته نخواهد شد.

در جریان باشید: آخرین اخبار ارسال و دریافت کمک هزینه در 24 ساعت گذشته

ماموریت انتشار کمک هزینه

وی درباره نحوه تصحیح اطلاعات اولیه ثبت نام خانوار گفت: همان طور که قبلاً گفته شد متولی اطلاعات ورودی دستگاه های اجرایی هستند که آن را تولید می کنند. مثلا اگر شخصی خودرویی را بدون گارانتی فروخته یا پلاک نگرفته است با مراجعه به مراکز پلاک مشکل را حل کند.

جدایی از کمک هزینه فرزند مجرد

افرادی که کمک های مالی آنها به دلیل تراکنش های زیاد حذف شده است می توانند حساب شخصی و تجاری خود را جدا کنند. در این صورت تاریخچه اطلاعات ترافیک اکانت آنها در آینده لحاظ نخواهد شد.

اما روند ثبت اعتراض عشریه و شناسایی خانوارهای واجد شرایط همچنان ادامه دارد و متقاضیان بازنگری عشر و افرادی که کمک هزینه آنها از اردیبهشت ماه 1301 کاهش یافته است، همچنان می توانند درخواست خود را به سامانه اطلاع رسانی وزارتخانه ثبت یا پیگیری کنند. شرکت های تعاون، کار و رفاه اجتماعی به نشانی مراجعه نمایید.

ثبت نام بازماندگان کمک هزینه نقدی

اعتراض به کاهش یارانه ها

قبل از اعتراض به قطع کمک هزینه، حساب شخصی و حرفه ای خود را جدا کنید

به گفته وی، پس از ثبت اعتراض و اقدام برای تصحیح اطلاعات ثبت شده خانوار و همچنین بازگرداندن اطلاعات تصحیح شده از موسسات سپرده گذاری به پایگاه اجتماعی ایران، از اطلاعات جدید در بررسی های بعدی که انجام خواهد شد استفاده خواهد شد. در سه یا شش ماهمجله ازدواج

به سیستم جدید پشتیبانی معیشت در hemayat.mcls.gov.ir اطلاعات شناسنامه اقتصادی خانوار در سه بخش اطلاعات خرید کارت اعتباری، اطلاعات خودرو و اطلاعات درآمد خانوار به صورت جداگانه و جداگانه امکان پذیر است و کاربرانی که درخواست مشاهده این اطلاعات را دارند می توانند ثبت نام کنند. درخواست شما در مراحل جداگانه

سایت ثبت اعتراض یارانه ای

زریباف افزود: علاوه بر اینکه برخلاف افکار عمومی، گردش حساب (مجموع سپرده ها و برداشت های بانکی) یکی از کم اثرترین عناصر سازوکار اندازه گیری است.

ضمنا ثبت نام افرادی که هنوز کمک هزینه نقدی دریافت نکرده اند و یا متقاضیان جدید کمک هزینه هستند نیز از طریق وب سایت قابل انجام است. ممکن است.

وظیفه بازماندگان و ثبت نام مزایای جدید

اطلاعات ساختار خانوار که یکی از اساسی ترین اطلاعات در نظرسنجی گسترش است، در صورت نیاز به تغییر (مواردی مانند ازدواج کودکان، اشتغال فرزندان مجرد، فوت و ولادت، حضانت، طلاق، حضانت، طلاق) توسط سازمان هدفمندسازی کمک های مالی اصلاح می شود. و …) این کار از طریق پلیس پلاس 10 یا سامانه های گزارش دهی این سازمان انجام می شود.

مدیر پایگاه اطلاع رسانی بهزیستی ایران وزارت تعاون، کار و رفاه افزود: به هر حال وزارت رفاه در سامانه جدید حمایتی (اعتراض یارانه ای) hemayat.mcls.gov.ir این امکان را فراهم می کند تا سرپرستان خانواده ها می تواند برای برخی از عناصر مورد نظر به آن مراجعه کند.اندازه گیری های آنها را مشاهده کرده و در صورت اعتراض، نشانه های لازم را برای تصحیح اطلاعات به دست آورید.