اعتبار بیمه درمانی این گروه به صورت رایگان تمدید شد • تصویر از مجله زندگی

به گزارش ایرنا، محمدمهدی نشی افزود: به همه افرادی که در یک طرح کلی در سه دهک پایین و بیش از 6 میلیون نفر بودند و بقیه که حداقل 8 میلیون نفر هستند در یک مرحله. و در مرحله ای از سال اول 1402، تضمین تجدید شد.

وی با تاکید بر اینکه اعتبار بیمه نامه تمامی بیمه شدگان بیمه سلامت روستایی نیز تمدید شده است، گفت: در واقع 60 درصد بیمه شدگان بیمه سلامت که از بیمه رایگان بهره مند می شوند در ابتدای سال تمدید شدند.

وی تصریح کرد: این اقدام به منظور تصویب قانون بودجه 1402 انجام شده و اقدامات کاری لازم برای این امر با همکاری وزارت امور اجتماعی و به روز رسانی اطلاعات انجام شده است.

وارد سامانه نسخه الکترونیک بیمه سلامت شوید

اعتبار بیمه سلامت

تمدید اعتبار رایگان بیمه نامه برای سه دهک اول درآمدی

رئیس سازمان بیمه سلامت ایران از تمدید رایگان اعتبار بیمه 60 درصدی بیمه شدگان سازمان بیمه سلامت خبر داد.

برای دسترسی به سایت نسخه الکترونیک بیمه سلامت ihio.gov.ir می توانید آدرس این سایت را مانند ihio.gov.ir در کادر جستجوی گوگل وارد کرده و مستقیماً به این سایت بروید.

از اعتبار دفترچه بیمه سلامت با کد ملی و غیبت مطلع شوید

در حال حاضر بیمه شدگان برای استعلام اعتبار بیمه سلامت از طریق کد دستوری (#1666*) باید کد ملی را در کادر درج شده به این منظور وارد کنند. در این روش پس از درج کد ملی، سامانه می تواند سوابق بیمه شده را از طریق بانک اطلاعات بیمه سلامت شناسایی کرده و مدت زمان معتبر بیمه فرد را نمایش دهد.مجله ازدواج