اسنوا از خودروی کم مصرف دو در خود رونمایی کرد • مجله ازدواج

این ماشین لباسشویی علاوه بر 14 برنامه شستشو، به 11 آپشن ویژه مانند تغییر چرخه خشک کردن، سیستم شستشوی اسپری و البته آبکشی اسلامی مجهز شده است.

علاوه بر این، این برنامه قابلیت بوی بد لباس ها را نیز دارد.

به گزارش اسنوا، ماشین لباسشویی Wash in Wash یکی از محصولات برجسته این شرکت از نظر طراحی و تدبیر است. اسنوا که تاکنون چندین جایزه بین المللی طراحی از جمله جوایز IF و RED Dot را برای محصولات خود کسب کرده است، اکنون با منحنی چشم نواز و صفحه نمایش لمسی LED خود تلاش کرده است تا تجربه ای خوشایند خلق کند.

محصولی که در این کمپین با امکانات کم مصرف، جادار و دو در معرفی شد، ماشین لباسشویی اتوماتیک 9 کیلویی Wash in Wash نام دارد. موتور این ماشین لباسشویی از نوع Q-BLDC Drive با عملکرد قوی و صدا و لرزش نزدیک به صفر و با حداکثر سرعت خشک شدن 1400 دور در دقیقه می باشد.

همه گمانه زنی ها در مورد کمپین تبلیغاتی Snowva، که به نظر یک ماشین کوچک بود، بی نتیجه ماند. این شرکت با شعارهای تبلیغاتی «این خودرو دو در است» و «این خودرو کم مصرف است» در اوج بحث واردات خودرو توجه عمومی را به دنیای خودرو جلب کرده بود. اما آنچه ارائه شده نسل جدید ماشین لباسشویی اسنووا است که نشان می دهد این شرکت برنامه های جدیدی برای رقابت در بازار دارد.

14 برنامه شستشوی این ماشین لباسشویی از دیگر مزایای این محصول است. برخی از بزرگ‌ترین و جذاب‌ترین برنامه‌های Wash in Wash شامل ضدعفونی‌سازی قوی لباس‌های اوزون، شستشوی اقلام بزرگ مانند رختخواب و شستشوی لباس‌های ترکیبی است.

اما بدون شک مهم ترین ویژگی ماشین لباسشویی اسنوواش در واش امکان افزودن لباس در حین شستشو است که به لطف نصب درب دوم امکان پذیر است.

مهر تایید کیفیت درخشان این ماشین لباسشویی 10 سال ضمانت طلایی موتور پیشرفته Q-BLDC Drive، 24 ماه گارانتی قطعات، پشتیبانی فنی و 10 سال گارانتی قطعات از زمان نصب و بازگشت است. محصول. یا ضمانت تعویض تا 30 روز پس از خرید.

گاز ازن و سلامت خانواده

تکنولوژی Blue Shine یک ضد عفونی کننده قوی است. این برنامه بدون نیاز به آب یا مواد شوینده کار می کند و فقط از گاز ازن استفاده می کند. ماشین لباسشویی اسنوا جدید توسط یک ژنراتور داخلی ازن تولید می کند. به محض شروع چرخه شستشو، گاز ازن وارد درام شده و با چرخاندن درام عملیات ضد عفونی آغاز می شود. ازن تولید شده به از بین بردن باکتری ها و ویروس هایی که باعث بیماری ها و مشکلات پوستی می شوند کمک می کند و لباس ها را ضد عفونی می کند.

فناوری Blue Shine یک ویژگی منحصر به فرد برای افرادی است که دارای فرزند، افراد بیمار یا افراد مسن هستند.مجله ازدواج

در این محصول ایرانی از هیتر انتشاری نیکل نسل جدید، فناوری نانو نقره و سیستم متعادل کننده اتوماتیک استفاده شده است.