استراحت در اقیانوس ابرها با اجاره ویلا در ماسال • تصویر از مجله زندگی

در این مکان که به اقیانوس ابر نیز معروف است، صدای دلنشین پرندگان با حرکت گله های گوسفند و گاو ترکیب شده و خاطره ای ماندگار را برای مسافران رقم خواهد زد. با اجاره ویلا در ارتفاعات ماسال و اقامت در این مکان می توانید از محصولات تولید شده در روستا مانند شیر، پنیر، عسل، نان طبیعی و سایر محصولات استفاده کنید تا لذت سفر در ماسال را ده برابر کنید.

سایت علی بابا به عنوان یک سایت اجاره ویلا در ماسال، مسافران را قادر به رزرو فوری و کوتاه مدت و حتی بلند مدت ویلا کرده است. در این سایت از امکانات مختلفی بهره مند می شوید که در زیر به برخی از آنها اشاره می شود:

  • بیمه مسکن رایگان
  • ضمانت نظافت و یراق آلات ویلا مطابق با مشخصات اعلام شده به شما
  • خدمات رسانی و همراهی مسافران تا پایان سفر
  • قبل از سفر و اجاره ویلای مورد نظر با صاحب ویلا صحبت کنید

با اجاره ویلا در ماسال شما قادر خواهید بود از دارایی های آن که ویلاها و جاذبه های گردشگری آن هستند استفاده کنید.

با اجاره ویلا در ماسال می توانید از هر یک از این جاذبه ها استفاده کنید.

همچنین می توانید از ویلاها و جاذبه های گردشگری زیبای ماسال مانند قلعه کول، غار آویشو، اسب ریسه، آبشار رامینه و تولی نسا، منطقه شهرگاه، پارک جنگلی ریزه مندان و ماسال، بام سبز این شهر، بقعه امامزاده دیدن کنید. شفیع و سید مهر، علی و سید رضا علی و از دیگر جاذبه های آن لذت ببرید.

طبیعت او به گونه ای است که به جرات می توانیم بگوییم خاطرات او هرگز از ذهن شما پاک نخواهد شد. نگران نباشید اگر اقیانوس ابرها از بین رفت. با دور شدن ابرها می توان از ارتفاعات اولسبلنگاه دریای خزر را دید و از زیبایی آن لذت برد.

برخی از این جاذبه ها و ویلاها عبارتند از:

  • جذابیت های ویلا اولسبلنگاه
  • زیبایی های ویلا سو چاله
  • طبیعت خاص کلبه تابستانی تالارغ
  • آب و هوای خوب در کلبه تابستانی Melome
  • کوه های زیبای ییلاق خندیل
  • اسب های وحشی و طبیعت حومه اسپای

ماسال شهری در استان گیلان است. این شهر کوچک با طبیعت بسیار زیبا در غرب شهر رشت واقع شده است. ماسال به دلیل داشتن آب و هوای بی نظیر، فضای مه آلود و زیبا، فضای سبز، آبشارهای خروشان، ابرهای زیبای زیر پا، طبیعتی بکر و وصف ناپذیر برای مسافران دارد.

در هنگام رزرو نگران هزینه های آنها نباشید. انواع مختلفی از ویلاها مانند اجاره ویلاهای لوکس ماسال و ویلاهای ارزانتر با قیمتهای متفاوت در دسترس شماست. در صورت تمایل می توانید ویلا را با قیمت ارزان تری اجاره کنید.مجله ازدواج

اولسبلنگاه یکی از مناطق تفریحی شهرستان ماسال است که در ارتفاع ۱۴۸۹ متری از سطح دریا قرار دارد. این شهر به دلیل هوای مه آلود در ارتفاعات فضایی ابری دارد و با اجاره ویلای چوبی می توانید از طبیعت زیبای آن لذت ببرید.

ماسال را همه با ابرهای صبحگاهی اش می شناسند. اما باید گفت که این ابرها و مه تنها بخشی از زیبایی این شهر است. با دور شدن ابرها، مناظری از ویلاهای این شهر زیبا نمایان می شود. قبل از سفر اجاره ویلا را در دستور کار خود قرار دهید تا بتوانید از مزایای سفر به ماسال بهره مند شوید.

قیمت اجاره ویلا در ماسال با توجه به موقعیت جغرافیایی آن متفاوت است. با اجاره ویلا در ماسال از مردمانی مهمان نواز، طبیعت سرسبز و کوه های پوشیده از درخت دیدن خواهید کرد. معمولا قیمت این ویلاها در مناطق پرطرفدار برای مسافرت و زندگی کمی بالاتر از سایر مناطق است.

اجاره ویلا در ماسال اولسبلنگاه

قیمت اجاره ویلا در ماسال

ویلاهای شهری ماسال به دور از هیاهوی شهرها واقع شده اند. بنابراین می توانید تعطیلات آرامی را در این مناطق سپری کنید. طبیعت ماسال بدون شک تابلویی بسیار جذاب به نظر می رسد که می توان آن را بهشت ​​ایران نامید. شهری را با طبیعتی بسیار زیبا و سرسبز در ذهن خود تصور کنید که رودخانه ای خروشان به نام خالکای در حال عبور است. ترکیب رنگ ها در این طبیعت فضایی متحرک و خاطره انگیز را ایجاد کرد.

مزایای اجاره ویلا در ماسال

معمولاً شدیدترین مه و تشکیل ابر در این منطقه در فصل بهار رخ می دهد. در ماه های می و ژوئن، مه به حداکثر خود می رسد. اما در فصل تابستان این منطقه پذیرای مسافران زیادی خواهد بود. از این رو اجاره ویلا در ماسال اولسبلنگاه نیز رواج دارد.

اجاره ویلا در ماسال

اجاره ویلا در پربازدیدترین مناطق ماسال معمولا قبل از تعطیلات توسط مسافران انجام می شود. با این حال، علی بابا سعی کرد به مسافران این امکان را بدهد که در هر روز از سال ویلاهای ساحلی، جنگلی و کوهستانی را رزرو کنند. پس بهتر است هم اکنون و قبل از اجاره بهترین ویلا در ماسال از علی بابا ویلا در ماسال اجاره کنید.

علاوه بر این، بسته به متراژ ویلا، تعداد اتاق خواب ها و ظرفیت آن، تجهیزات در دسترس مهمانان و تعداد روزهای اجاره، نرخ های متفاوتی به مسافران ارائه می شود. برای اجاره ویلا در این شهر قیمت های زیر یک میلیون و بالای یک میلیون تومان است. شما می توانید با توجه به بودجه خود بهترین اقامتگاه در ماسال را انتخاب کنید.

اجاره ویلا در ماسال

با اجاره ویلا در ماسال در اقیانوس ابرها استراحت کنید

اجاره ویلا در ماسال همواره در بین مسافران برای گذراندن اوقات خوش و تماشای اقیانوس ابر در ارتفاعات این شهر رواج داشته است. در این مقاله به مزایای سفر به این شهر و اجاره ویلا از علی بابا می پردازیم.

ماسال منطقه ای چگونه است؟