از کجا می توانیم لباس و کت و شلوار لوکس بخریم؟ (راهنمای خرید) • تصویر از مجله زندگی

در صورت نیاز به خرید کت و شلوار زنانه حتما از مشاوره رایگان بهره مند شوید خانه گالانت استفاده کنید و با تماس با مشاوران حرفه ای میسون با شماره 09123650090 راهنمای کامل خریدی دلپذیر را دریافت کنید.مجله ازدواج

برای خرید کت و شلوار زنانه مناسب باید به سایز دقیق لباس، رنگ کت و شلوار و کیفیت پارچه توجه کنید. توجه داشته باشید که لباس شب خود را حتما از مراکز معتبر خریداری کنید. زیرا کیفیت آنها تضمین شده است و نگران کیفیت لباس و دوام آن نخواهید بود.

کت و شلوار چه رنگی باید تهیه کنید؟ معمولاً مردم به شما می گویند که دختران جوان باید کت و شلوار سرمه ای یا کت و شلوار زغالی تیره بخرند.

به یاد داشته باشید که Maison Gallant مورد اعتماد بسیاری از بازیگران و افراد مشهور مانند نیوشا دیغمی و الهام حمیدی قرار گرفته است. بازیگران مشهوری که سبک خود را در Gallant می گیرند.

راهنمای خرید لباس تشریفاتی زنانه

لباس مجلل گالانت

لباس زنانه تاریخی رنگارنگ و متنوع دارد. اولین حضور قابل توجه زنی که کت و شلوار مردانه پوشیده بود، بازیگر سارا برنهارت بود که شروع به پوشیدن “لباس مردانه” در انظار عمومی کرد. در آن زمان زنی با کت و شلوار مردانه رسوایی به پا کرد!

کفش مورد نظر خود را همراه داشته باشید تا بتوانید لباس مورد نظر را با کفش و حتی کیف دستی خود هماهنگ و تنظیم کنید.

مانتوهای مجلسی مدل مانتوهایی با طرحی خاص و مجلل هستند. در تولید آنها از مرغوب ترین پارچه ها و مواد اصلی با بالاترین کیفیت استفاده شده است.

به کت و شلوار رسمی زنانه بخرید شما می توانید از بین مدل های متنوع و شیک مزون گالانت مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید. گالانت یکی از مطمئن ترین و حرفه ای ترین خانه های لوکس در ایران است.

مانتو بلند مشکی Maison Gallant

یکی از مهم ترین ویژگی ها و نکاتی که در خرید مدل مانتو باید به آن توجه کنید فرم اندام و سایز شماست. انتخاب مانتو کوتاه با قد شما رابطه معکوس دارد. اگر کوتاه قد هستید سعی کنید از مانتوهای کوتاه استفاده نکنید اما اگر قدتان بلند است کت کوتاه را انتخاب کنید.

مانتو سفید لوکس Maison Gallant

پس از جنگ جهانی دوم، محبوبیت لباس‌های زنانه کاهش پیدا کرد زیرا بسیاری به دنبال بازگشت به سنت‌های قدیمی بودند. اما در دهه 1960، لباس زنانه دوباره به مد آمد، در دهه 1960 این آندره کورگز بود که لباسی با مدلی زیبا معرفی کرد.

تصور کنید که به یک جشن خانوادگی مهم یا یک جلسه کاری دعوت شده اید، یک مهمانی سرنوشت ساز که در آن ظاهر شما بسیار مهم است. اولین چیزی که به ذهن شما می رسد این است که در این مهمانی باید با چه تیپ و سبکی شرکت کنم؟ !

خانم های کوتاه قد باید کت های بلند بپوشند تا قد بلندتر به نظر برسند. خانم های کوتاه قد نباید کت های حجیم بپوشند زیرا کت های گشادتر آنها را کوتاه تر نشان می دهد.

اما کت و شلوار مشکی هم خیلی خوبه و بهتره یه کت و شلوار مشکی تو کمدتون با رنگ های دیگه باشه. زیرا مشکی همیشه برای شما کار خواهد کرد!

حتماً رنگی را که برای کت و شلوار عروسی انتخاب کرده اید بررسی کنید و ببینید آیا می توانید آن را در مناسبت های مختلف بپوشید یا خیر.

اینکه بخواهید از لباس های معمولی و روزمره خود استفاده کنید و از مدل های جذاب و مجلل مانتو شب برای درخشش در مهمانی یا آن جلسه مهم استفاده کنید، به خودتان بستگی دارد.

کت و شلوار یک لباس همه کاره برای مهمانی ها، مجالس رسمی و نیمه رسمی است. اگر به ظاهر خود اهمیت می دهید، بهتر است همیشه چند مدل لباس را در کمد لباس خود نگه دارید.

کاپشن های رسمی مانند مانتوهای رسمی از کیفیت بالایی برخوردار هستند. در عین حال در طراحی آنها از هنرهای گلدوزی و جواهرسازی نیز استفاده می شود.

در دنیای پر زرق و برق مد و مد، همیشه تقاضای زیادی برای لباس و لباس زنانه وجود دارد. اگر شما هم به دنبال لباس های شیک و مجلل از بهترین خانه های ایران هستید، با تصویر زندگی همراه باشید.

راهنمای خرید مانتو مزونی و مزونی

روپوش بلند مشکی لوکس گالانت

اگر اندام شما لاغر به نظر می رسد، بهتر است عبای گشادتری بپوشید تا لاغری شما را با حجم روپوش بپوشانید.

معمولاً در مانتوهای ماسونی و مجلسی از هنرهای دست دوزی استفاده می شود. هنرهای چشم نوازی مانند گلدوزی طبیعی و انتزاعی، جواهرات دوزی خاص و ظریف و یا سنگ دوزی در کت های سلطنتی به چشم می خورد.

مانتوهای مجلسی در منازل با انواع پارچه های کرپ، حریر، ژاکارد و … درست می شوند. مانتوهای رسمی دارای انواع مختلفی هستند، جلو باز، جلو بسته، مانتو بلند و کوتاه، سارافونی، مانتو و شنل.

کت و شلوار زنانه کرم لوکس

اگر می خواهید تهیه کنید و لباس مجلسی بخر می توانید لباس های شیک و خاص خود را برای مجالس و مهمانی های مهم خود در خانه های معتبری مانند گالانت مزون خریداری کنید.