ادرس اداره مالیات جنوب تهران | تکس مپ

به منظور سرعت بخشیدن به رسیدگی امور وراث، پرونده‌های ارث بین ادارات مذکور تقسیم می‌گردد. اما با این وجود، حجم و فشار کار ادارات مالیاتی تهران بسیار بیشتر از شهرستان‌هاست. در هر صورت لازم است ورثه به اداره مالیاتی مربوط به خود مراجعه نمایند. زیرا در صورت مراجعه به اداره نامربوط، چیزی جز اتلاف وقت و انرژی نصیب وراث نخواهد شد. لازم به ذکر است که تعیین محدوده مالیاتی بر اساس آخرین محل اقامت متوفی انجام می‌شود.

تلفن و آدرس اداره امور مالیاتی مرکز تهران – بوشهر (خواجه نصیر) :

خاطر نشان کنیم که پارستکس در زمینه خدمات مالیاتی نظیر مشاوره ، وکالت و پشتیبانی فعالیت می کند. این موسسه متشکل از کارمندان بازنشسته امور مالیاتی و حسابداران خبره کشوری می باشد. یک نکته مهم درخصوص امور مالیاتی انواع کسب و کارها، شرکت‌ها، سازمان‌‌ها و موسسات انجام معاملات، ثبت قراردادها، انجام تراکنش‌ها و نقل و انتقالات مالی و تنظیم گزارش‌های مالی و حسابداری به نحوی است که کسب و کار یا شرکت بتواند از تمامی راه‌های کاهش مالیات استفاده کرده و بتواند از تخصیص مالیاتی عادلانه بهره‌مند گردد. معافیت‌ها و تخفیف‌های مختلفی نیز شامل حال این مودیان می‌شود که مشاوران مالیاتی می‌توانند در این زمینه راهنمایی‌های مفیدی را به صاحبان این مشاغل ارائه دهند. مهم‌تر اینکه متون ماده قانون‌ها و تبصره‌های ذیل آن‌ها مبهم بوده و تفسیر آن‌ها برای عمومی که به متون قانونی و حقوقی تسلط کافی ندارند سخت است.

  • قوانین مالیاتی ایران حوزه وسیعی از املاک و دارایی‌ها و درآمدها را پوشش می‌دهند.
  • کانون مشاوران مالیاتی تهران، با تخصیص دفاتر متعدد در نقاط کانونی پایتخت، برخورداری از خدمات مالیاتی حضوری در تهران را برای تمامی اهالی این شهر بزرگ فراهم کرده‌اند.
  • ورثه (متفقا یا منفردا) یا نماینده قانونی (وکیل) با در نظر گرفتن آخرین محل سکونت متوفی به نزدیکترین شعب اداره مالیاتی (مودیان محترم که در شهرستان ها هستند به اداره مالیات شهرستان و افرادی که در تهران هستند با توجه به موارد ذکر شده به یکی از ادرس های زیر مراجعه نمایید.
  • موسسه حقوقیوکلای رای مثبت در راستای حمایت تخصصی از موکلین خود از وکلای پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی حقوقی و کیفری استفاده می نماید .
  • درنهایت باید گفت، یک مرکز مشاوره مالیاتی کامل خدماتی مانند مشاوره مالیاتی آنلاین، مشاوره مالیاتی تلفنی، مشاوره مالیاتی حضوری در اقصی نقاط شهر را ارائه می‌کند.

ادارات ارزش افزوده نیز اگرچه در حال ادغام با ادارات عملکردی هستند اما همچنان دارای ساختمان‌های مجزا هستند. با این بیان که اگر روز ۲۰ اردیبهشت حقوق پرداخت شده باشد، پرداخت کننده تا آخر وقت اداری روز ۱۸ خردادماه جهت پرداخت مالیات مکسوره به حوزه ذیربط مهلت خواهد داشت و در اینگونه موارد چنانچه روز آخر مصادف با تعطیل ادارات باشد اولین روز اداری بعد از تعطیل آخرین مهلت جهت انجام تکالیف مقررخواهد بود. چرا که گروهی از شرکت‌های تعاونی معاف از مالیات و گروهی مشمول مالیات بر درآمد یا مالیات‌های غیر مستقیم دیگر هستند. از مهمترین مباحث در این حوزه، میزان مالیات بر درآمد و معافیت‌های مالیاتی در مبحث مالیات بر درآمد است.

درواقع امروزه به دلیل اهمیت پیدا کردن موضوع مالیات، ارگان ها و شرکت های بسیار زیادی هستند که افرادی را به عنوان وکیل یا مشاوره مالیاتی استخدام می کنند تا این افراد به حل و فصل کردن امور مالیاتی این شرکت ها نیز بپردازند. وکلای مالیاتی به عنوان مثال وظیفه دارند که میزان مالیاتی که به این شرکت ها تعلق گرفته است را مشخص کنند و یا در بعضی مواقع که این مراکز بدهی مالیاتی زیادی را متحمل شده اند را بتوانند به صورت کامل میزان بدهی را پرداخت کنند. گروه وکلا و مشاوران مالیاتی جنوب شما را به مشاوره مالیاتی و وکالت مالیاتی دعوت می نماید. مدت یکماه جهت اعتراض به رای هیئت حل اختلاف بدوی و یا شکایت از رای هیئت حل اختلاف تجدید نظر به شورایعالی مالیاتی پیش بینی گردیده است. برای دریافت خدمات از شرکت حسابداری جنوب تهران حسابداری / موسسه حسابداری پارسا حساب ایرانیان با ما در تماس باشید . شرکت های حسابداری حیطه فعالیت گسترده ای دارند لیکن برخی از این شرکت ها علاوه بر خدمات مالی که ارائه می دهند به اخذ نمایندگی و فروش نرم افزار حسابداری نیز اشتغال دارند.

تلفن و آدرس اداره امور مالیاتی شمال تهران – ساختمان شهدای هفت تیر :

در ادامه می‌توانید نقشه و محدوده و نشانی و تلفن حوزه‌های مالیاتی شهر تهران برای اشخاص حقیقی و حقوقی و حوزه‌های تخصصی مالیاتی را مشاهده نمایید. بیشتر شهرهای ایران به خصوص شهرها و شهرستان‌های کوچک تنها یک اداره مالیاتی مربوط به ارث دارند. اما در شهر تهران به دلیل وسعت و جمعیت زیاد 7 اداره مالیاتی برای ارث وجود دارد.

مشاوره مالیاتی در جنوب تهران

ادرس اداره مالیات جنوب تهران | تکس مپ