آیا نوبت سحر قریشی برای تغییر جنسیت است؟ • تصویر مجله زندگی

بازگشت سحر قریشی به ایران

سحر قریشی پس از مدتی سکوت پس از جدایی از تتلو، اکنون در صفحه اینستاگرام خود به سوالات جنجالی پاسخ می دهد و از پروژه های جدید خود خبر می دهد. سحر قریشی در پاسخ به یکی از کاربران اینترنتی که از وی پرسید آیا قصد بازگشت به ایران را دارید؟ او اعلام کرد که نمی خواهد به ایران بازگردد. او همچنین می گوید در مدت اقامتش در دبی 10 کیلو وزن کم کرده است.

تغییر جنسیت سحر قریشیمجله ازدواج

پس از انتشار اخبار جنجالی تغییر جنسیت شهر لرستانی (مازیار لرستانی) ظاهرا افراد بیشتری به استایل پسرانه علاقه دارند. در این بین سحر قریشی چهره جدید پسرانه خود را به نمایش گذاشت.

فاش شدن راز ازدواج سحر قریشی و امیر تتلو

سحر قریشی بازیگر محبوب فضای مجازی است. بعد از شایعه ازدواج سحر قریشی و مهدی طارمی و تکذیب آن، نوبت به رابطه عاشقانه او با امیر مقصودلو (ملقب به تتلو) رسید. رابطه سحر قریشی با تتلو او از فیلمی که در ویلای شخصی امیر تتلو و در کنار او اکران کرد علنی شد. البته آن رابطه (نمایش چندصد میلیاردی را در زیر بخوانید) زیاد دوام نیاورد و این دو مرغ راه خود را رفتند.

دلیل کوتاه کردن موهای سحر قریشی

اخیرا یکی از فعالان رسانه ای گفته است عروسی سحر قریشی و تتلو یک برنامه تبلیغاتی است شده است. اما به نظر نمی رسد که این درست باشد. قریشی از پروژه های جدیدش در ترکیه می گوید و ظاهرا قرار است آژانس تبلیغاتی راه اندازی کند. این روزها او در امارات متحده عربی است و داستان های زیادی درباره خود و پروژه هایش به اشتراک می گذارد. با اينكه سحر قریشی حرام نیست اما بعید است که بتواند به راحتی به سینمای ایران بازگردد.