آیا می توان با استفاده از درب ضد سرقت از سرقت منزل جلوگیری کرد؟ • تصویر مجله زندگی

حال با این مقدمه می توان نگاهی به روش های پیشگیری از سرقت منزل داشت.

  1. حتما سعی کنید قفل درب های ورودی منزل و درب ضد سرقت سالن خود را محکم کنید.
  2. مراحل لازم را برای ورود به ساختمان یا آپارتمان محل زندگی خود انجام دهید.
  3. برای در و پنجره ها قفل هایی را انتخاب کنید که هسته آهنی دارند و بسیار محکم هستند.
  4. از درب های ضد سرقت حمله درب استفاده کنید. توانایی آنها برای جلوگیری از سرقت غیرقابل انکار است.
  5. از دوربین های مدار بسته در قسمت های مختلف منزل خود استفاده کنید.
  6. از نرده های محافظ استفاده کنید.

در مقاله فوق سعی شده است شما را با مزایای استفاده از درب ضد سرقت به عنوان یکی از بهترین راه های مقابله با ورود سارقان به منازل آشنا کنیم.

در واقع استفاده از این مجموعه ابزار و تجهیزات، احتمال ورود سارقان و احتمال موفقیت آنها را در کارشان کاهش می دهد. استفاده از درب های ضد سرقت Door Attack به شما کمک می کند تا هنگام خروج طولانی مدت از خانه آرامش روحی و روانی بیشتری داشته باشید.

سیستم های جانبی الکترونیکی برای درب های ضد سرقت

در زمان‌هایی که روش‌های سنتی مبارزه با سارقان منسوخ و فرسوده شده است، استفاده از درب‌های ضد سرقت یکی از راه‌های مبارزه با سارقان است، زیرا اولین قدم برای ورود سارقان به داخل منازل، رو به در است. ورودی ها و قفل های آنها بنابراین استفاده از تجهیزات مناسب، با کیفیت و کارآمد اولین قدم در حضور این افراد ناخوانده است.

با توجه به اینکه بازی با قفل های بسیار محکم و بدنه و پروفیل های قدرتمند ادغام شده در درب های ضد سرقت اتک زمان بر است. تعداد کمی از سارقان خطر گذراندن وقت با این درها و یراق آلات آنها را می پذیرند. همانطور که روش های پیشگیری از سرقت منزل با پیشرفت تکنولوژی تکامل یافته و به روز می شوند، علم سارقان برای مقابله با ترتیبات شما رشد می کند. پس بهتر است روش های قدیمی مبارزه با سرقت را کنار بگذاریم. یکی از روش های مبارزه امروزی با سارقان منازل استفاده از درب های ضد سرقت اتک است.

آمار در ایران کمی متفاوت است. در ایران درصد بالایی از میانگین سنی سارقان زیر 25 سال است. وقتی وارد خانه ها می شوند به دنبال اشیای کوچک و قابل حمل و در عین حال ارزشمند می گردند. اقلامی مانند طلا و جواهرات، پول، ارز و سکه، لپ تاپ و تلفن همراه، دوربین دیجیتال و آی پد و غیره. از جمله این اشیا هستند.

یکی از این روش ها استفاده است درب امنیتی شرق. آمارها نشان می دهد که استفاده از این درب ها تاثیر بسزایی در کاهش سرقت از منازل داشته است. به عنوان مثال، آمار ثبت شده در ایالات متحده برای سرقت منزل بیش از دو میلیون سرقت در سال را نشان می دهد. این بدان معناست که هر 13 ثانیه یک سرقت رخ می دهد. 66 درصد از این سرقت ها مربوط به سرقت های منازل است و 30 درصد آن ها به دلیل وجود در و پنجره های قفل نشده است.

اطلاعاتی در مورد سرقت منزل در ایران

درب امنیتی

در اغلب موارد، اقلام مسروقه برای اعتیاد سارقان استفاده می شود. سارقان معمولا زمانی را انتخاب می کنند که به احتمال زیاد خالی باشند. مثل تعطیلات نوروز یا ساعات کاری افراد در ادارات.

برای ثبت سفارش خرید و اطلاع از قیمت جدیدترین مدل های درب ضد سرقت و ارتباط با کارشناسان فروش شرکت ایتا درب می توانید با شماره های 02148000046 و 09193972434 تماس حاصل فرمایید و کارشناسان فروش ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود.مجله ازدواج

سیستم های آنلاین ضد سرقت ترکیبی از پنل هشدار و کنترل از راه دور هستند. اپراتور کنترل از راه دور در صورت خطر، کنترل از راه دور را فشار می دهد. پس از آن، پنل آلارم سیگنالی را به پنل مرکزی ارسال می کند. کل این فرآیند برای گزارش وضعیت سرقت و جلوگیری از آن طراحی شده است.

این سیستم ها مجموعه ای از لوازم و تجهیزات هستند که افراد برای کاهش تعداد سرقت های احتمالی در منازل خود از آنها استفاده می کنند. اگرچه این سیستم های آنلاین ضد سرقت عمدتاً در بانک ها و مغازه ها مورد استفاده قرار می گیرند، اما آمار نشان داده است که امروزه از این سیستم ها برای محافظت در برابر سرقت های احتمالی در منزل نیز استفاده می شود. معمولاً سارقان ترجیح می دهند وارد خانه هایی که دارای سیستم امنیتی هستند، نشوند و از سرقت از این خانه ها خودداری کنند.

با توجه به نقش روزافزون امنیت در منازل و محل کار و وجود فناوری های پیشرفته و آنلاین، می توان تجهیزات الکترونیکی درب ضد سرقت معمولی را اضافه کرد. مانند عینک الکترونیکی و دسته دیجیتال و قفل هوشمند ضد سرقت با زنگ هشدار

تاثیر استفاده از حمله در برای جلوگیری از ورود احتمالی سارقان به منازل

قطعا زمانی که مدت زیادی در سفر هستید و قرار نیست در خانه باشید باید اقداماتی را انجام دهید تا خطر سرقت از منزل به حداقل برسد. احتمالاً سعی می کنید از روش های مختلفی برای جلوگیری از سرقت منزل خود استفاده کنید.