آیا فردا مدارس تعطیل است؟ • تصویر مجله زندگی

تسنیم به نقل از تسنیم گفت: مجری طرح مهر وزارت آموزش و پرورش گفت: مدارس در هفته اول مهر باز هستند، آنها را غایب حساب نکنید.

هفته اول مهر 1401 مدرسه تعطیل شد

آیا مدارس هفته اول مهر تعطیل است؟

زمان شروع به کار مدارس ابتدایی شهر تهران یکی از سوالات و ابهامات خانواده های دیگر است، زیرا آموزش و پرورش شهر تهران هنوز اطلاعات دقیقی در این خصوص ارائه نکرده است و خانواده های دارای دانش آموز ابتدایی نمی دانند که آیا زمان فعالیت مدارس در این مورد است یا خیر. 7:30 یا 8:30.

آیا مدارس شنبه ها تعطیل است؟

محمدمهدی کاظمی; رئیس ستاد پروژه مهر وزارت آموزش و پرورش فعالیت های مدرسه در هفته اول مهر وی گفت: تمامی مدارس از شنبه دوم مهرماه فعالیت حضوری را آغاز می کنند و تدریس در هفته اول مهر انجام می شود.

دانشجویانی که به مسافرت رفته اند غایب نیستند

شنبه 2 اکتبر آغاز سال تحصیلی جدید برای 16 میلیون دانش آموز در کشورمان است. به گفته مسئولان وزارت معارف، امسال این آموزش ها به صورت حضوری برگزار می شود.

آیا مدارس شهر تهران در هفته اول مهر تعطیل است؟

با توجه به تعطیلات هفته اول مهر برخی خانواده ها در تعطیلی یا باز بودن مدارس تردید دارند.

زمان شروع مدارس صبحگاهی تهران

رئیس ستاد پروژه مهر وزارت آموزش و پرورش درباره آغاز ساعت فعالیت مدارس ابتدایی شهر تهران از ساعت 8:30 صبح گفت: این موضوع باید توسط آموزش و پرورش شهر تهران روشن و روشن شود.مجله ازدواج

همچنین پیش از این محسن منصوری استاندار تهران گفته بود که ساعت کاری مدارس و ادارات از مهر اول تغییر می‌کند و ساعت کار صبح مدارس متوسطه و ابتدایی تهران 7:30 صبح و 8:30 تعیین شده است. این مصوبات برای ماه اجرای مهر و بازخورد آن مبنای تصمیم گیری های بعدی خواهد بود.

کاظمی درباره گروه بندی برخی مدارس که دانش آموزان را یک روز در میان به مدرسه می آورند، گفت: «غیرقانونی» است و امسال آموزش به پایان رسیده است.

محمدمهدی کاظمی; رئیس ستاد پروژه مهر وزارت آموزش و پرورش درباره فعالیت مدارس در هفته اول مهر گفت: تمامی مدارس از شنبه دوم مهرماه فعالیت حضوری خود را آغاز می کنند و آموزش در هفته اول ادامه دارد. مهر بیشتر.

وی افزود: با توجه به تعطیلات هفته اول مهر و پایان صفر، ممکن است برخی از خانواده ها به سفر رفته باشند، بنابراین مدیران مدارس مختارند که در صورت رفتن دانش آموز به سفر، همکاری لازم را داشته باشند. او را غایب در نظر بگیرید.