آیا شما یک نابغه زیرک یا منطقی دارید؟ • تصویر مجله زندگی

اگر ابتدا رنگ قرمز را استشمام کنید، نبوغ منطقی بالایی دارید و از فرکانس امواج مغزی در محدوده 150 و 180 هرتز استفاده می کنید، یعنی هوش بالاتر از حد متوسط ​​و شهود عالی دارید. شما یک رهبر طبیعی هستید و به نظر می رسد که تأثیر زیادی بر مردم دارید.

روی مرکز این تصویر تمرکز کنید. چه رنگی می بینید؟ افرادی که برای مدت طولانی به مرکز دایره خیره می شوند می توانند هاله آبی یا قرمز را تشخیص دهند.


رنگ آبی: نابغه ادراکی

اگر برای اولین بار هاله آبی رنگی را مشاهده کردید، نبوغ ادراکی شما بالاست. شما از فرکانس امواج مغزی در محدوده 100 و 120 هرتز استفاده می کنید. وضوح ذهنی دارید و درک خوبی از مفاهیم زندگی دارید. بنابراین، گرفتن تصمیمات پیچیده برای شما سخت نیست. شما هم تیمی خوبی هستید؛ دیگران برای صادق بودن و بیان نظرات خود به وضوح به شما تکیه می کنند. شما می توانید پشتیبان بزرگی برای عزیزان خود باشید.

رنگ قرمز: نابغه منطق

خطاهای بینایی می توانند بینش جالبی در مورد نحوه عملکرد مغز ما ارائه دهند. ترکیب خاصی از رنگ، نور و الگو می تواند مغز ما را فریب دهد تا چیزی را که پنهان کرده بود آشکار کند.مجله ازدواج

تصاویر خطای دید شگفت انگیز هستند. چه یک شی، یک نقاشی، یک عکس یا دنباله ای از طراحی های فیزیکی، افراد مختلف چیزهای متفاوتی را از چنین تصاویری درک می کنند. خطاهای مختلف در این ادراک متفاوت نقش دارند. توهمات فیزیکی، فیزیولوژیکی و شناختی تا حدی تحت تأثیر عوامل روانشناختی هستند و در برخی موارد می توانند سطح IQ شما را نیز آشکار کنند.
بیایید به یکی از این تست های خطای دید نگاه کنیم. رنگی که در مرکز دایره می بینید نوع جن شما را مشخص می کند. فقط به تصویری با دایره رنگی سیاه و سفید نگاه کنید تا یک هاله رنگی در مرکز تصویر ببینید. رنگی که در چند لحظه اول در مرکز دایره می بینید نشان دهنده تیپ نابغه شماست.