آیا خبر درست شدن اینترنت در ساعات و روزهای آینده درست می شود؟ • تصویر مجله زندگی

ساعاتی پیش خبر وزیر ارتباطات مبنی بر قطعی سراسری اینترنت در تعدادی از گروه های تلگرامی منتشر شد، چه این خبر درست باشد یا نه، چنین مطالبی در خبرآنلاین منتشر نشده است.

حال به گزارش مرکز روابط عمومی و به نقل از خبرگزاری ایلنا، عیسی زارع پور مدعی شده است که «در روزهای اخیر محدودیت‌های موقتی در مکان‌ها و زمان‌های خاصی وجود داشته که رفع شده است و در حال حاضر شبکه ارتباطی مشکلی ندارد. از نظر سرعت و کیفیت ارتباطات.” .مجله ازدواج

خبرآنلاین ضمن تکذیب انتشار این خبر در رسانه های خود از همکاران رسانه ای خود می خواهد در انتشار اخبار اصول حرفه ای روزنامه نگاری را رعایت کنند.

چرا اینترنت قطع است؟

قطعی اینترنت در ایران

خبر قطعی اینترنت سراسری از ساعت 16:30 تا 12:00 بامداد

همانطور که خبرگزاری های کشور روز چهارشنبه سخنان عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات را منتشر کردند، گفت: با توجه به مسائل امنیتی و بحث های خاصی که این روزها وجود دارد، گاهی ممکن است محدودیت هایی توسط دستگاه های امنیتی تصمیم گیری و اعمال شود. چند ساعت بعد وزارتخانه تحت تصدی وی این نقل قول را دروغ خواند و محدودیت و قطع اینترنت را تکذیب کرد!!

گزارش تصویر پایگاه خبری زندگیاز صبح امروز خبری بدون منبع از عیسی زارع پور وزیر ارتباطات مبنی بر قطعی سراسری اینترنت از ساعت 16:30 تا 12:00 امشب در چند شبکه ناشناس منتشر شده است. خبری که هیچ سایت رسمی از جمله خبرآنلاین آن را منتشر نکرده است. ساعتی بعد برخی کانال های تلگرامی معروف در اقدامی جعلی و شیطنت آمیز و به دور از اخلاق رسانه ای این خبر را با منبع خبری آنلاین بازنشر کردند.