آیا به راحتی فریب می خورید یا خیر؟ • تصویر مجله زندگی


تست شخصیت تقلب

تست زیر می تواند تعیین کند که آیا شما همدل هستید یا می توانید خود را در روابط خود اثبات کنید.

دستکاری ابزاری است که به طور گسترده توسط افرادی استفاده می شود که می خواهند از دیگران سوء استفاده کنند و برای به دست آوردن آنچه می خواهند از صحبت ها و حقه های زیادی استفاده می کنند.

افرادی هستند که می دانند چگونه خود را تحمیل کنند، همانطور که افرادی هستند که نسبت به شرارت دیگران حساسیت بیشتری دارند. آنها به ساده لوحی اجازه می دهند، که در بسیاری از موارد می تواند یک نقص باشد، روابطی را که ایجاد می کنند، تسخیر کند. این شیوه رفتار همیشه سودمند نیست، به ویژه برای ضعیف ترین حلقه در تعامل اجتماعی.

کسانی که دارای درجه بالایی از همدلی و ساده لوحی هستند – که همیشه به خوبی دیگران اعتقاد دارند – بسیار دستکاری هستند. افرادی که با معایب و ویژگی های خود اشتباه گرفته می شوند و دارای ویژگی های دستکاری هستند، می دانند چگونه سریعاً این افراد را شناسایی کنند تا بهترین نتیجه را از آنها ببرند.

این تست می تواند تعیین کند که آیا شما فردی همدل هستید یا می توانید خود را در روابط خود اثبات کنید. پس بپذیرید که اولین چیزی که در این تصویر می بینید از این است تست تشخیص شخصیت وسعت فریب یا ساده لوحی خود را بپذیرید.

پاسخ تست شخصیت فریبنده:

1. اگر پرنده بیش از همه نظر شما را جلب می کند

اگر چیزی که بیش از همه توجه شما را به خود جلب کرده یک پرنده است، به این معنی است که باید به محیط اطراف خود و افرادی که در خانه خود قرار می دهید توجه بیشتری داشته باشید. تا آنجا که من معتقدم این فقط برای خیرخواهان جذاب است، بدانید کسانی که می توانند به ما آسیب برسانند همیشه شرورهای فیلم های افسانه نیستند. اکثر مردم گرفتار احساسات و اعمال متعددی هستند که تشخیص آنها دشوار است. سعی کنید به شهود خود گوش دهید، این شهود قوی است و به شما اجازه می دهد تا زمانی که می خواهید از شر مشکل خلاص شوید، بلند پرواز کنید.

2. اگر نمای داخل بطری بیشتر توجه شما را جلب کرد

اگر برای اولین بار می‌بینید که سرنخ‌ها به‌خوبی در داخل بطری چیده شده‌اند، بدانید که نگهبانان شما را به‌عنوان «گرفتار بزرگ» معرفی می‌کنند. شخصیت بسیار همدل شما – به همان اندازه که سخاوتمند است – در نهایت مقدار زیادی از ساده لوحی را نشان می دهد. بهترین راه برای محافظت از خود در برابر افراد بدخواه این است که اطراف خود را با افرادی که دوستشان دارید و برای مدت طولانی با آنها در تماس بوده اید محاصره کنید و از آنها بپرسید که در مورد رابطه جدیدشان چه فکر می کنند.

3. اگر بطری بیشتر توجه شما را جلب کرد

کسانی که برای اولین بار این بطری را می بینند می دانند که شخصیت قوی و قاطع شما مانع از سوء استفاده افراد درگیر از شما می شود. در اعمال خود مطمئن باشید و به یاد داشته باشید که به دلیل ویژگی های قاطعانه شما نیست که از دستکاری در امان هستید، آنها به سادگی این شانس ها را بسیار کاهش می دهند. در کنار کسانی که هنوز صمیمی نیستند بایستید و همیشه به ندای درون خود گوش دهید، این یک راهنمای قدرتمند است.

4. اگر علف هرز بیش از همه توجه شما را جلب می کند

در اینجا ما به مشکل بر می خوریم. برای کسانی که ابتدا علف‌های هرز را دیدند، ممکن است دستکاری در کارت‌ها نباشد، اما شخصیت شما اغلب می‌تواند منفعل-تهاجمی باشد، به این معنی که سعی می‌کنید نزدیک‌ترین افراد به خود را دستکاری کنید تا از روابط خاصی بهره ببرید. شاید شما این کار را از روی بغض انجام ندهید، این می تواند یک مکانیسم دفاعی برای همه چیزهایی باشد که از سر گذرانده اید، اما این بدان معنا نیست که شما انجام آن را همیشه تایید می کنید. توجه بیشتری داشته باشید و برای روابط خود ارزش قائل شوید.مجله ازدواج