آیا برند مبل دیاکو را می شناسید؟ • تصویر مجله زندگی

وقتی از مبل سلطنتی گران قیمت صحبت می کنیم، احتمالاً از مبلمانی با قیمت 200 تا 800 میلیون تومان صحبت می کنیم، پس باید مراقب خرید یک کالای لوکس واقعی با مواد وارداتی و دست ساز باشید.

مبل سلطنتی فرانسوی

مدل مبل سلطنتی و لوکس با متریال گران قیمت باید چند ویژگی مهم داشته باشد:

  • حداقل 5 سال گارانتی واقعی
  • داشتن ضمانت کتبی مبنی بر واردات چوب و پارچه.
  • دارای گواهینامه رسمی طراحی انحصاری
  • دارای خدمات پس از فروش در سراسر ایران.

مبل ایتالیایی

تاریخچه مبلمان دیاکو چیست؟

بوفه کلاسیک کف

آیا مدل مبل های فرانسوی و ایتالیایی سلطنتی محسوب می شوند؟

این فرصت عالی برای خرید مبل دیاکو را از دست ندهید!



مجله ازدواج

بسیاری از نام های مدل مبل سلطنتی، مبل فرانسوی و یا ایتالیایی واقعی نیستند و فقط برای فروش بیشتر ارائه آسانتر و غیر اصولی توسط مبل سازان معمولی و همین امر باعث سردرگمی بازار مبل تهران شده است.

آ مبلمان کلاسیک با ظاهر سلطنتی و قیمت ارزانی که در بسیاری از بازارهای مبل تهران یافت می شود، اما مدل های سلطنتی گران قیمت و مجلل دست ساز با چوب و پارچه وارداتی، خرید آنها بسیار پیچیده تر و دشوارتر است.

خرید مبل کلاسیک در تهران با 2 نوع قیمت امکان پذیر است.

میز ناهار خوری فرانسوی

چرا موارد بالا هنگام خرید مبل مهم هستند؟

برندهای معروف مبلمان در تهران که سابقه طولانی دارند از این گونه نام های فریبنده استفاده نمی کنند و باید از سابقه برند اطمینان حاصل کنید.

مبلمان رویال دیاکو تولید کننده مبلمان کلاسیک به سبک فرانسوی و ایتالیایی است که به خریدار ضمانت کتبی چوب و پارچه وارداتی و خدمات پس از فروش و اصالت طرح را ارائه می دهد.

برند مبلمان دیاکو 4 برابر مقام اول طراحی، کیفیت و خدمات پس از فروش را در نمایشگاه بین المللی مبلمان تهران کسب کرده و تنها برند مبلمان در تهران است که توانسته این تعداد افتخار را کسب کند.

مبلمان دیاکو گالری فروش طرح های مبلمان لوکس کلاسیک در تهران (بازار مبل جاجرود) است که در پایان هر سال در ماه های بهمن و اسفند تمامی طرح های گالری را در جشنواره ای با تخفیف ویژه با قیمت و تحویل عالی به فروش می رساند. . کتاب