آناهیتا همتی به یاد مهسا امینی سرش را تراشید!!+ فیلم • تصویر از مجله لایف

مهسا (زینا) امینی دختر 22 ساله سنندجی که دو روز پیش برای “راهنمایی” و “آموزش” روی تخت بیمارستان کسری به بازداشتگاه خیابان وزارا منتقل شد به طوری که دو روز از سقوطش می گذرد. به کما رفته، دنیا رفته است. مجله تصویر: ما هم با مردم ایران همدردی می کنیم.

بیوگرافی آناهیتا همتی

عکس مهسا امینی – جینا امینی – mahsa amini

اولین فیلم آناهیتا همتی افسانه پوپک طلایی خسرو شجاعی بود که در سال ۱۳۷۵ ساخته شد اما نمایش داده نشد.

آناهیتا همتی در سال ۱۳۷۴ با بازی در مجموعه تلویزیونی دبیرستان خضراء (اکبر خواجویی) به شهرت رسید. او تا به امروز در سریال های زیادی بازی کرده است.اولین فیلمی که از او روی پرده سینما رفت در سال ۱۳۷۸ به نام «عشق کافی نیست» (مهدی صباغ زاده) بود.

آناهیتا همتی هرگز درخشید. او هرگز آنطور که باید دیده نشد، اما حضور فعال تلویزیونی و بازی های آرام و راحتش او را به پرکارترین بازیگر تلویزیون تبدیل کرد. شاید بهترین و ماندگارترین حضور تلویزیونی او در نقش کلانتر محسن شاهامدی در سریال تلویزیونی بود.مجله ازدواج

برترین ها: آناهیتا همتی بازیگر سینما و تلویزیون در اقدامی بی نظیر به یاد مهسا امینی دختر 22 ساله سقزی با انتشار ویدئویی در اینستاگرامش سر خود را تراشید.

آناهیتا همتی به یاد مهسا امینی موهای خود را تراشید

آناهیتا همتی متولد 10 مرداد 1352 در تهران و اهل بهشهری است.

آناهیتا همتی با انتشار ویدیوی زیر نوشت: برای جینای ایران

ماجرای مهسا امینی چه بود؟

آناهیتا همتی نیز به دلیل مأموریت پدرش در شهرهای خرم آباد و لنگرود زندگی می کرد. آناهیتا همتی فعالیت تئاتر خود را از سال ۱۳۷۴ با تماشای تنبور نوازان آغاز کرد.