آموزش ساخت API Key برای حساب کاربری در صرافی کوینکس استاک‌سرف

این کد را در قسمت خواسته شده وارد نمایید و بر روی گزینه Next کلیک نمایید. در این قسمت آموزش خرید ارز از کوینکس را برایتان قرار داده ایم. در قسمت جستجو می توانید نام ارز دیجیتال مورد نظر خود را جستجو کنید. برای مثال ما می خواهیم از صرافی کوینکس ارز شیبا SHIB بخریم.

به طوری که باید اطلاعات شخصی شما به صورت کامل‌تر از مرحله قبل برای سایت روشن شود. حالا کد QR که روی صفحه تنظیمات این بخش کوینکس قرار دارد را با گوشی خود اسکن کنید. البته در صورت اسکن نکردن کد، می‌توانید به صورت دستی کد «Private Key» که سایت در اختیار شما قرار می‌دهد را در اپلیکیشن وارد کرده و دوباره روی «Next» تپ بزنید.

آیا دولت برای مهار نقدینگی ، سرمایه مردم را بی رحمانه می سوزاند

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از کوکوین ایران ارز دیجیتال ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

آموزش ساخت API Key برای حساب کاربری در صرافی کوینکس استاک‌سرف

البته دقت کنید که در این مقاله سعی در آموزش صرافی کوینکس نداریم و این موضوع را در مقالات دیگری درباره این صرافی دنبال خواهیم کرد. از این رو برای استفاده از Coinex نیاز است تا دقیق‌تر و بیشتر درباره آن بدانید. در این مقاله می‌توانید شرایط استفاده از کوینکس برای انجام معاملات و ترید در ارز دیجیتال را دنبال کنید و در کنار آن لازم است تا مقالات آموزشی مربوط به صرافی کوینکس را نیز مطالعه کنید. با مطالعه این مقاله درک شما نسبت به این صرافی بهتر خواهد شد و در سپس با مطالعه مقالات آموزشی شرایط استفاده از این صرافی برای پیش برد اهداف مختلف را نیز درک خواهید کرد. با دریافت و مشاهده دوره آموزش صرافی کوینکس، به دنیای جذاب و پرسود رمز ارزها وارد شوید.

تحلیل اختصاصی آنچین (۲۳ شهریور)؛ وضعیت قیمت بیت کوین و اتریوم همزمان با به‌روزرسانی مرج

علت اینکه ما در این صرافی اهراز هویت می‌کنیم ، این است که بتوانیم از امکان معامله عرض اولیه‌های دنیای رمز ارزها استفاده کنیم. همچنین با احراز هویت ، امکان برداشت تا سقف 1 میلیون دلار در شبانه روز افزایش می‌یابد. در ادامه به صورت گام به گام ، مراحل ثبت نام و احراز هویت در صرافی کوینکس را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

  • ابتدا یکی از امنیت هایی که در تمام سایت ها وجود دارد پروتکل SSL به صورت رمزنگاری است که در سایت صرافی کوینکس نیز وجود دارد.
  • البته، همه امکانات این صرافی را می توان ترکیب کرد، به این معنی که مثلا می توانید با استفاده از اهرم یا لوریج ، خریدهای طولانی مدت یا فیوچرز انجام دهید.
  • کارمزد در این صرافی به عوامل بسیار زیاد بستگی دارد که در ادامه به معرفی و بررسی تمام این عوامل می پردازیم.

برای خرید ارزهای دیجیتال نیاز به استفاده از خدمات صرافی معتبر دارید. اگر صرافی معتبری برای خرید و فروش سراغ ندارید، می توانید به بخش معرفی صرافی های معتبر ارز دیجیتال در آستریک آکادمی مراجعه نمایید تا با مجموعه های معتبر و با سابقه در این عرصه آشنا شوید. در سمت چپ این صفحه، شما جفت ارزهای مختلف را مشاهده می‌کنید.

  • فقط توجه داشته باشید سرمایه زیادی در این صرافی ذخیره نکنید.
  • بسیاری از کارشناسان معتقدند که صرافی کوینکس در آینده رقیبی جدی برای صرافی بایننس و سایرین خواهد شد.
  • دفتر مرکزی این صرافی در شهر هنگ کنگ قرار دارد که توسط شخصی به نام یانگ هایپو راه‌اندازی شده است.