آموزش جامع ثبت نام در صرافی کوینکس -ایران ارز دیجیتال

1- این قسمت مربوط به اینکه انتخاب هر رمزارز و وارد کردن آدرس والت مقصد هستش. اگر با تحلیل نمودار قیمتی را پیش بینی کرده اید و قیمت پیش بینی شما از قیمت های دفتر سفارشات کمتر است، در کادر قیمت، قیمت احتمالی خودتان را وارد کنید. پس از آن سفارش معامله در برگه سفارشات فروش یا Order Sell درج میشود. فروش BTC توسط سفارشات Stop limit و یا Stop market نیز امکان پذیر می باشد. اگر بخواهیم در هنگام ثبت سفارش شرایطی را برای خرید یا فروش خود بگذاریم از این حالت استفاده می نماییم. ووچر پرفکت مانی هیچ گونه اطلاعات هویتی نیاز ندارد و کاربران بدون هیچ گونه دغدغه ای نسبت به انتقال پول با استفاده از این سیستم اقدام می کنند.

در یکی از این روش ها نیاز است تا سرمایه گذاران رمز ارزهای خود را برای معاملات در استخر صرافی سهام گذاری کنند. ایرانیان علاقه زیادی به خرید و و فروش ارزهای دیجیتال دارند، اما همیشه با پیدا کردن صرافی مناسب به مشکل برمیخورند. در زمان رسیدن قیمت به 2.5 دلار، صرافی کوینکس سفارش را اجرا می کند. فرض کنید بنابر تحلیل ما قیمت ارز ADA به قیمت 2.5 دلار خواهد رسید و این عدد سطح مقاومت برای این ارز محسوب می شود. چرا ایمیل اعلان ورود ناشناس دریافت می کنم؟ در مدت زمان این طرح کاربران این صرافی میتوانند بعد از ثبت نام به ترید و معامله در این پلتفرم بپردازند و باتوجه به حجم معاملات جایزه دریافت کنند. 3. اگر از قبل، ورود خود را دو مرحلهای کرده باشید، در این قسمت باید کدی که برای تایید حساب خود از اپلیکیشن «Google Authenticator» دریافت کردهاید را وارد کنید.

چگونه googel authenticator را در صرافی coinex کوینکس فعال کنیم؟ در نهایت با ضربه بر روی Confirm Buy خرید خود را نهایی می کنیم. در این مرحله با کلیک بر روی Buy جزئیات سفارش در پنجره دیگری مشاهده می شود. همچنین افراد می توانند به کمک واقعیت مجازی VR در نمایشگاه هنری شما قدم بزنند، آثار و کلکسینون NFT شما را تماشا کنند و به موسیقی NFT دلخواه از پلی لیست شما گوش فرا دهند. حالا سفارش خرید شما در لیست سفارشات و در قسمت spot در اپلیکیشن صرافی کوینکس، ثبت می شود. برای غیر فعال کردن حساب کاربری خود باید ابتدا به قسمت Security Setting مراجعه کنید و سپس گزینه Disable Your Account را انتخاب نمایید.

چرا ایمیل اعلان ورود ناشناس دریافت می کنم؟

آموزش کار با صرافی کوینکس بسیار آسان است؛ چرا که این سایت رابط کاربری جذاب و راحتی دارد. سپس چند گزینه جدید برای شما باز میشود که باید روی “Spot Orders” کلیک کنید. اگر پیش بینی شما براساس تحلیل جدید تغییر کرد، جهت تغییر سفارش لازم است سفارش قبلی را لغو کرده و با مشخص کردن نوع ارز، مقدار، و قیمت، سفارش جدیدی برای خرید خود ثبت نمایید. روش های دیگری هم برای تبادل BTC و Tether وجود دارد. در حالت limit اگر تمایل به سرعت بخشیدن در خرید یا فروش خود دارید، امکان انتخاب قیمت از فهرست خریداران و فروشندگان وجود دارد.

صرافی ها انواع ارز دیجیتال را به کاربرانشان عرضه می کنند.کاربران با استفاده از خدمات صرافی بیش از 1000 نوع ارز دیجیتال را می توانند خریداری کنند.صرافی ها نیز انواع مختلفی دارند برای مثال صرافی های متمرکز و صرافی های غیر متمرکز. برای مثال شما با ۱۰۰۰ دلار وارد بخش فیوچرز کوینکس شده و با ۱۰۰ دلار از آن معامله انجام میدهید، پس از مدتی وارد ضرر شده و معامله به عدد لیکوئید نزدیک میشود. به عنوان مثال اگر بخواهیم ارز ADA را برای نگهداری خرید کنیم، می توانیم در حالت Limit سفارش خرید بدهیم و در این صورت اگر با قیمت کمی بالاتر هم خرید کنیم، اهمیتی ندارد. پس ما سفارش خرید خود را در یک قیمت توقف که مقداری بالاتر از قیمت محدود است مثلا 2.6 دلار ثبت می کنیم. در این صورت برای انجام سفارش از سطوح حمایتی و مقاومتی در نمودار رابط کاربری صرافی کوینکس کمک می گیریم.