آغاز مرحله دوم ثبت نام وام بازنشستگان تامین اجتماعی • تصویر از مجله زندگی

وی افزود: علاوه بر این مرحله دوم پرداخت و رکورد وام 20 میلیونی برای بازنشستگان ذره برای جسم مستقیم در چند روز آینده شروع خواهیم کرد. تسهیلاتی که در مرحله اول به 40 هزار نفر از بازنشستگان عزیز پرداخت شده است و در این مرحله 80 هزار نفر دیگر را ثبت نام خواهیم کرد و انشاالله. پرداخت وی از ابتدای ماه آینده آغاز خواهد شد.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: در دولت سیزدهم مردمی تاکنون 180 هزار میلیارد تومان مطالبات تامین اجتماعی پرداخت شده و امسال 70 هزار میلیارد تومان و کل درخواست های تامین اجتماعی از سیزدهم وصول شده است. دولت به 250 هزار میلیارد تومان خواهد رسید که رقمی بی سابقه است. با استفاده از منابعی که در اختیار سازمان تامین اجتماعی قرار گرفت، تمامی بدهی بانک تامین اجتماعی که حدود 106 هزار میلیارد تومان بود، تسویه شد.

وی ادامه داد: همچنین سرمایه بانک رفاه را حدود 46 هزار میلیارد تومان افزایش داده ایم و علاوه بر اینکه بدون بدهی هستیم، از سود سالیانه تسهیلات که حدود 25 هزار میلیارد تومان بود، جلوگیری شد. پرداخت بدهی به این شکل به دست آمد و برای تعهدات آتی سرمایه گذاری شد. امیدواریم با رویکردی که در برنامه هفتم شاهد هستیم و همچنین با توجه به سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری در حوزه تامین اجتماعی، این مسیر با تمام قوا ادامه یابد و امیدواریم آنچه آغاز شده و دستاوردها باشد. که در این سالها اتفاق افتاده است به قوت خود ادامه خواهد داد.

وی افزود: معتقدیم اگرچه مشکلاتی وجود دارد اما توانایی های خوبی داریم و می توانیم با استفاده درست از این فرصت ها بر چالش ها فائق آییم.مجله ازدواج میرهاشم موسوی در حاشیه بازدید از بیمارستان آزاد کیش، دو اقدام مهم را که طی روزهای آینده اجرا می شود، برشمرد: در راستای تعمیق خدمات و اینکه حوزه تخصصی درمان بتواند خدمات مطلوبی را به عزیزان ارائه کند. . در حال حاضر اصلاح نظام حق الزحمه و معاینه پزشکان گران قیمت شاغل در مراکز درمانی تامین اجتماعی بر اساس بخشی از تعرفه عمومی و غیردولتی و بر اساس عملکرد و کیفیت عملکرد به زودی انجام خواهد شد. بهبود کیفیت خدمات مراقبت های تخصصی در سراسر کشور.

برای ثبت نام وام مرحله دوم به چند نفر نیاز است؟

مرحله دوم ثبت نام وام مستمری بگیران از تامین اجتماعی
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از آغاز مرحله دوم ثبت نام و پرداخت تسهیلات قرض الحسنه بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی خبر داد.