آخرین مهلت بازماندگان روزنامه نگاری اینترنتی اعلام شد • مجله ازدواج

به گزارش ایلنا از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، اولین فهرست خبرنگاران ارائه شده از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که در سامانه پنجره خدمات ملی هوشمند دولت ثبت نام کرده بودند، برای فعال سازی بسته هدیه به اپراتورها ارسال شد. بر اساس این گزارش فعال سازی بسته اینترنتی روزنامه نگار پرچم داران از طریق پیامک مطلع خواهند شد.

بسته اینترنتی روز خبرنگار
اولین لیست خبرنگاران ثبت نام شده در میز خدمات دولت هوشمند برای دریافت بسته اینترنتی هدیه روز خبرنگار از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای اپراتورها ارسال شد.

بر اساس اعلام وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، اولین فهرست خبرنگاران ارائه شده از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که در سامانه پنجره خدمات ملی هوشمند دولت نیز ثبت نام کرده بودند، به عنوان هدیه برای اپراتورها ارسال شد. برای فعال سازی اینترنت و فعال سازی این بسته از طریق پیامک انجام شد. به خبرنگاران اطلاع رسانی خواهد شد.مجله ازدواج

معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرد: فهرست دوم و نهایی داوطلبانی که مراحل ثبت اطلاعات خود را در سامانه جامع رسانه های کشور به پایان رسانده اند به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ارسال می شود. . قبل از 31 آگوست
به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی، معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی، دومین و آخرین لیست نامزدهایی که تا 10 مردادماه مراحل ثبت نام خود را در سامانه جامع رسانه های کشور به پایان رسانده اند. ، تا 31 مردادماه به وزارت ارتباطات و فناوری ارسال می شود. ارسال اطلاعات

خبرنگارانی که اسامی آنها از سوی معاونت مطبوعاتی 10 مردادماه به وزارت ارتباطات مخابره شده است، تا ساعت 15 روز شنبه 14 شهریورماه مهلت دارند با مراجعه به «درگاه ملی هوشمند خدمات دولت» شماره تلفن همراه خود را ثبت کنند. “.
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پیشتر در اطلاعیه ای اعلام کرد خبرنگارانی که در مرحله اول واجد شرایط دریافت اینترنت به عنوان هدیه نیستند، تا روز سه شنبه 4 مردادماه مهلت دارند نسبت به تکمیل مدارک در ورودی اقدام کنند. به بخش روزنامه نگاران در سیستم رسانه جهانی و مدارک خود را ارسال کنید تا اسامی آنها به عنوان لیست تکمیلی و نهایی ارسال شود.

فهرست مذکور آخرین فهرست ارسالی معاونت مطبوعاتی به وزارت ارتباطات است و پس از پایان مهلت مقرر، اسامی خبرنگاران نامزد برای فعال سازی اینترنت از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به اپراتورها ارسال می شود.


دومین لیست از خبرنگارانی که برای هدایای اینترنتی درخواست داده بودند تکمیل شد

سایر خبرنگارانی که در لیست ارسالی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار نداشتند، پس از دریافت لیست جدید از این وزارتخانه و ثبت نام در سامانه پنجره ملی هوشمند خدمات دولت به اپراتورها اعزام می شوند.

بسته اینترنتی روزنامه نگار ظاهراً با تلفن همراه اول فعال می شود

فهرست مذکور پس از بررسی و تایید نهایی در تاریخ 10 مردادماه به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ارسال شد. بر این اساس خبرنگاران محترم می توانند تا پایان وقت اداری (15:00) روز شنبه 14 شهریورماه با مراجعه به «پرتال خدمات ملی هوشمند دولت» در my.giv.ir شماره همراه خود را ثبت کنند.